Jump to content

[ANKETA] Co mi na Prestashopu nejvíc vadí


tuk66

Recommended Posts

Zdravím všechny,
občas se na Prestashop pořádně dopálím a říkám si proč to nefunguje/není jinak/schází apod. Co vám na Prestashopu nejvíc vadí?
.
Začnu u sebe. Nejvíc mi vadí, že pro normální provoz v Česku je v Prestashopu potřeba záplatovat kód a někdy i databázi různými drobnostmi a při upgradu jsou s tím jen problémy.

Link to comment
Share on other sites

Ja Prestu miluju a kdyz ji milujes neni co resit :-)

Na PrestaShopu mi nevadi nic, a tady presne plati to "co si neudelas sam to nemas". Vsechno lze udelat svepomoci, chce to jen chtit a ucit se a necekat az nekdo sem lupne hotovou vec. Kdyby to bylo tak jednoduchy, tak se do toho sere kazdej kdo ma do prdele diru :-) ... PrestaShop nema chybu, at uz z hlediska funkcnosti, modifikace, variabilnosti, kompatibility atd. atd. a HLAVNE DIKY TETO KOMUNITE, KTEROU TVORITE VY VSICHNI CO POMAHATE A RADITE, tak PrestaShop je v presne tam kde ma byt a to na prvni pozici mezi free opensource systemy. Diky Vam vsem!

Link to comment
Share on other sites

Ja Prestu miluju a kdyz ji milujes neni co resit :-)

Na PrestaShopu mi nevadi nic, a tady presne plati to "co si neudelas sam to nemas". Vsechno lze udelat svepomoci, chce to jen chtit a ucit se a necekat az nekdo sem lupne hotovou vec. Kdyby to bylo tak jednoduchy, tak se do toho sere kazdej kdo ma do prdele diru :-) ... PrestaShop nema chybu, at uz z hlediska funkcnosti, modifikace, variabilnosti, kompatibility atd. atd. a HLAVNE DIKY TETO KOMUNITE, KTEROU TVORITE VY VSICHNI CO POMAHATE A RADITE, tak PrestaShop je v presne tam kde ma byt a to na prvni pozici mezi free opensource systemy. Diky Vam vsem!



Amen :-)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Navážu sice ne vlastní zkušeností, ale i tak to může být varování pro ostatní.

Na anglickém fóru si jeden postěžoval, že se po čase váhání pustil do upgradu na verzi 1.3.1 a protože měl v kódu stovky (asi blázen nebo co) různých úprav, tak mu to zabralo týdny. Když byl konečně hotov, tak vyšla verze 1.3.2. Je z toho trochu rozladěný. Ani se mu nedivím.

Něco je špatně - buď představa, že Prestu předělám úpravama na náklaďák nebo nekontrolovatelný a neovládnutelný výhled do budoucna Presty.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...