Jump to content

export faktur


mikels

Recommended Posts

Zdravím Vás tu všechny. V první řadě se chci zepútat jak řešíte storno faktur. Druhá věc je jak fakturyy vyexportovat do jakýhokoliv účetního programu abych popř. mohl tyto storno faktury vytvořit. Předem všem díky za odpověď

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

export faktur řeším tak, že dělám export všech faktur u objednávek ve vlastním stavu "připraveno k odeslání", všechny tyto faktury se vyexportují do XML pro Pohodu a současně do CSV pro Poštmistra (kterej používáme pro podání BO). Pak stačí provést import do těchto aplikací. Storno faktur je snad třeba jen pokud si někdo nevyzvedne zboží na dobírku - a to se dělá přímo v účetním software, kde se na to používá vlastní číselná řada pro Storno faktury - stačí vybrat fakturu a dát u ní něco jako "Stornovat fakturu". Jinak faktury na eshopu nikde zákazníkům dostupné nejsou, posíláme jim faktury tisknuté přímo z Pohody.

Link to comment
Share on other sites

Jo jo já to potřebuji do účetnictví. Zatím jsem to upravoval v databázích a to tak že jde za sebou číselná řada faktur z toho faktura č.1 ma plusovou hodnotu a faktura č 2 má mínusové hodnoty. A právě abychj to nedělal tak složitě tak jsem toi potřeboval exportovat do účetního programu ale nenašel jsem v prestě ten export

Link to comment
Share on other sites

No já budu v brzké době dělat synchronizaci skladů, ještě vymýšlím jak to udělat, protože jednak budu potřebovat synchronizovat víc eshopů s různým zbožím (některé zboží bude na více webech) a navíc se Vše bude prodávat i v kamenné prodejně... hlavně potřebuju zajistit, aby se neprodalo něco co se před chvílí doprodalo někde jinde... co ty očekáváš od toho kompletního napojení?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 years later...

A do třetice všeho dobrého. Modul M4 Objednávky pro systém Pohoda na http://www.presta-addons.com/moduly/19-m4-objednavky-pro-system-pohoda.html umí exportovat objednávky do Pohody nejen pro ruční import, ale i automaticky (třeba každých 5 minut). Má bohaté možnosti nastavení a cenově je mezi oběma již zmíněnými.

 

Výběr velký. Pohoda je jednoznačně nejoblíbenější účetní systém.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...