Jump to content

Problém s jazykem


jary.85

Recommended Posts

Zdravím,

 

dneska se mi na shopu zjevil zajímavý problém. Vše běhalo v pořádku a dnešní třetí objednávka přišla místo v češtine v angličtine a v administzraci se místo "Platba v hotovosti / dobírka" objevilo u této objednávky "Cash on delivery (COD)". Testoval sem potom shop fiktivní objednávkou a přšla v CZ a administraci to bylo též česky, tak sem to nechal být. Následující objednávka, přišla ale opět v AJ. Nevíte někdo kde by mohl být zádrhel?? Nesetkal se s tím někdo či má dokonce tip nebo řešení.

 

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Mám povolenou i angličtinu a už jsem ji zkoušel vypnout, ale pak mi nejde proces objednávky když ji vypnu. Oni titulky a odkazy jsou v AJ v tom procesu objednavky a kdyz to vypnu tak to hlasí že ty stránky nejsou. To právě bylo první co mi napadlo, bohužel to zakázat nemohu. Ale takto to mám od začátku to povolení CZ i AJ, ale začalo to blbnout až včera. Dneska už přišla jedna objednávka a ta je zase CZ.

Link to comment
Share on other sites

Tomu rozumím, ale nerozumím tomu, jak najednou paní, která objednává stále v CZ a najednou objednala v AJ. Pochopil bych to u nového. Je možné nějak ošetřit bez zakázání AJ, protože pak nastane ten problém, že nejde objednávka, aby zákazník měl jen CZ verzi, nebo se možná blbě zeptám, ale jak může dát zákazník najednou AJ??

Link to comment
Share on other sites

No to že nejde objednávka spočívá v tom, že když v obchodu zakážu angličtinu, tak jak je proces objdnávání kde se dělá adresa, doprava, platba, apod. po vypnutí angličtiny nejde. Napíše že stránky nejsou k dispozici a když sem pak aj opět zapl tak to šlo a všiml jsem si, že v těch krocích objednávky lítá titulek v AJ. Order, Payment apod. takže sem usoudil, že i v CZ verzi používá při tomto procesu angličtinu. Nevím jak to lépe popsat.

Link to comment
Share on other sites

Stačí odebrat blok s výběrem jazyka. Pokud je čeština výchozí jazyk, tak bude vše v češtině. Angličtina by (asi) vždy měla být aktivní. Alespoň, když jsem se jí snažil vypnout, tak se začali objevovat chyby a potíže. Ale možná je to v 1.5 už ošetřeno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...