Jump to content

PROSÍM O SMAZÁNÍ UŽ JSEM NA TO PŘIŠEL


Guest

Recommended Posts

No, já bych řekl, že i ostatním by se problém a jeho vyřešení hodilo. Od toho diskuze jsou, aby se v nich nacházely užitečné věci.

 

Přikláněj bych se spíš k tomu, aby si do těch několika příspěvků PROSÍM O SMAZÁNÍ UŽ JSEM NA TO PŘIŠEL zase doplnil relevantní nadpis a všechen text!

Link to comment
Share on other sites

No, já bych řekl, že i ostatním by se problém a jeho vyřešení hodilo. Od toho diskuze jsou, aby se v nich nacházely užitečné věci.

 

Přikláněj bych se spíš k tomu, aby si do těch několika příspěvků PROSÍM O SMAZÁNÍ UŽ JSEM NA TO PŘIŠEL zase doplnil relevantní nadpis a všechen text!

 

omlouvam se, ono slo o to ze do toho affiliate programu stacilo napsat promenne na castku a cislo objednavky.

ja myslel ze to je nejake slozitejsi a potom co jsem vyzkousel tyto promenne tak uz to slo. za to napsani prozba o smazani se omlouvam mel sem to napsat jen jednou.

 

jinak tedy do affiliatu leyoness do dvou poli kde se ptaj na cislo objednavky staci napsat promennou objednavky a na castku uz jen promennou castky kde sou moznosti dat bud s dph nebo bez u me vmem pripade jsem musel pouzit bez dph nebo tak to po me aspon leyon chtel.

 

klidne to sem znovu vse vypisu ale bohuzel uz popravde ani nevim co vse sem psal ale tento problem sem resil zde na foru prestashop jeste v anglicke verzi kde mi stim pomohly takze sem pridavam link na ty dve vlakna a tam vse je napsane:

http://www.prestashop.com/forums/topic/207162-prestashop-variable-for-order-number/

http://www.prestashop.com/forums/topic/207164-prestashop-variable-for-order-number/

Edited by PepeCZ (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...