Jump to content

Neplatene moduly?


Kamahl

Recommended Posts

Zdravim,

 

co som pozeral na http://addons.prestashop.com/en/ tak vsetko su to len platene moduly a temy. Ma prestashop aj nejaku databazu free modulov? Alebo je len system ako taky free ale ked chcem nieco pridat tak cashujem? Nemam problem si modul napisat aj sam ale ako eshopista mam hlavne ine starosti ako kodovat si kazdu blbost. V tom pripade by som radsej siel do OpenCartu, ktory vyzera ze ma menej featur ale kopu free modulov.

 

Mimochodom ako by ste porovnali prestu a opencart?

 

Diky

Link to comment
Share on other sites

To je tak těžký si udělat srovnání features/podpory/blablabla...? Rozhodni se dle sebe, mě to je naprosto jedno, jestli budeš shop stavět na PS nebo OC. Ale neznám OS kromě Joomly, který by mohl PS konkurovat svým vývojem, podporou a množstvím modulů.

Link to comment
Share on other sites

Kamahl:

To je těžké, chtít od cizího udělat rozhodnutí. To si musí každý rozhodnout sám. Různé shopy mají své klady a zápory. Funkce, které je jednomu hodí druhý lehce oželí. Nedá se jednoduše říct: shop AB je lepší než XY. Pro každého je totiž lepší jiný.

 

Obávám se, že domácí úkol za tebe nikdo neudělá. Budeš si muset odzkoušet více shopů v reálném provozu.

 

Můj názor je, že PrestaShop určitě stojí za vyzkoušení.

Link to comment
Share on other sites

Ja nechcem aby zamna niekto rozhodol, rozhodnem sa sam. Osobne sa vyznam v softe na diskusne fora. Dnes som na inom fore rozpisal klady a zapory phpBB, vBulletin, SMF, IPB, MyBB a dany clovek si podla toho vybral.

 

Pytam sa na porovnanie bezpecnosti systemov, rychlosti vyvoja, prehladnosti backendu a frontendu, poctu free modifikacii a stylov, kvality templatoveho systemu, narokov na server, zlozitosti implementacie templatu na dany system, kvality supportu a aktivity komunity, ale aj poctu featur a dalsich veci v ktorych jeden zo systemov moze vynikat alebo zaostavat

Link to comment
Share on other sites

Pytam sa na porovnanie bezpecnosti systemov, rychlosti vyvoja, prehladnosti backendu a frontendu, poctu free modifikacii a stylov, kvality templatoveho systemu, narokov na server, zlozitosti implementacie templatu na dany system, kvality supportu a aktivity komunity, ale aj poctu featur a dalsich veci v ktorych jeden zo systemov moze vynikat alebo zaostavat

Hu. To by vydalo na celou diplomovou práci. Než by jí někdo dodělal, tak by přišly nové verze a mohl by začít od začátku. Zkus srovnání shopů na Wikipedii. Není moc aktuální, není ani moc užitečné, ale jako srovnání "k ničemu" se hodí. Omlouvám se. Tudy prostě cesta nevede.

Link to comment
Share on other sites

Povedat ze je to na diplomovu pracu a nechat to tak je jednoduche. Mne by stacilo kratke zhrnutie. Nerozumiem v com je problem, lebo ked poznam system tak ho viem opisat a vypichnut dovody preco ho odporucam. Ako som spominal, robim to takmer denne. Nevadi, kazdopadne dakujem za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Povedat ze je to na diplomovu pracu a nechat to tak je jednoduche. Mne by stacilo kratke zhrnutie. Nerozumiem v com je problem, lebo ked poznam system tak ho viem opisat a vypichnut dovody preco ho odporucam. Ako som spominal, robim to takmer denne. Nevadi, kazdopadne dakujem za pomoc

Na všechny ty otázky získáš svůj názor, když si ho nainstaluješ a vyzkoušíš. Názor můj jsem už psal - stojí za vyzkoušení. Názory typu "běhá mi to rychle", "jsem spokojený s podporou na fóru", "implementace šablon je výborná" apod. jsou k ničemu. Někomu to totiž na jeho serveru může běhat pomalu, na některou otázku nedostane odpověď ani kdyby se rozkrájel a stačí koupit neodladěnou šablonu a taky neplatí, že vše jde hladce. Prostě to nelze sepsat do nějakého seznamu, z kterého by vypadlo, že budeš spokojený.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...