Jump to content

Neplatné číslo dodejky


josejumbo

Recommended Posts

Zdravím, po první objednávce eshopu na PS 1.4.4.1 jsem změnil v obejednávkách stav, po zapalcení na Zaplaceno, to proběhlo v pořádku. Nyní je zboží již dodáno a chci změnit stav objednávky na Doručeno, ale při tomto zvolení (i zvolení jiných stavů) se mi vypíše nová stránka s hláškou: Neplatné číslo dodejky. Nevíte kde je chyba? Děkuji Vám

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, po první objednávce eshopu na PS 1.4.4.1 jsem změnil v obejednávkách stav, po zapalcení na Zaplaceno, to proběhlo v pořádku. Nyní je zboží již dodáno a chci změnit stav objednávky na Doručeno, ale při tomto zvolení (i zvolení jiných stavů) se mi vypíše nová stránka s hláškou: Neplatné číslo dodejky. Nevíte kde je chyba? Děkuji Vám

Zboží nebylo ještě odesláno a schází dodací list alias dodejka. Stav musí být napřed Odesláno a pak může být Doručeno.

Link to comment
Share on other sites

Zboží nebylo ještě odesláno a schází dodací list alias dodejka. Stav musí být napřed Odesláno a pak může být Doručeno.

 

I když dám stav příprava k odesílání, či probíhá doručování, stále píše tu stejnou chybu, že: Neplatné číslo dodejky.

Link to comment
Share on other sites

Beru zpět. Doručeno je možné normálně zadat v jakémkoliv stavu a dodací list se vytvoří. Musí jít o nějakou chybu v procesu vyplňování čísla dodacího listu a změny stavu objednávky.

 

Možná to nejak souvisí s určitým dopravcem nebo něčím jiným. Zkus to s jiným dopravcem a taky se zapnutým zobrazováním chyb. Možná se nějaká zpráva najde i v logu Apache.

Link to comment
Share on other sites

Beru zpět. Doručeno je možné normálně zadat v jakémkoliv stavu a dodací list se vytvoří. Musí jít o nějakou chybu v procesu vyplňování čísla dodacího listu a změny stavu objednávky.

 

Možná to nejak souvisí s určitým dopravcem nebo něčím jiným. Zkus to s jiným dopravcem a taky se zapnutým zobrazováním chyb. Možná se nějaká zpráva najde i v logu Apache.

 

Skvělá, rychlá a profesionální práce. Moc děkuji tuk66!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Můžeš prosím popsat podrobněji jak se ti povedlo odstranit problém s neplatným číslem dodejky? Pořád se v tom plácám a nevím jak dál :-(.

 

Ahoj,

tak ja sem na tom uplně stejně :( v testování proběhlo vše vpořádku)., ale teď, při první ostré objednávce se mi hned po dokončení objednání objeví hláška : NEPLATNÉ ČÍSLO DODEJKY a objednávka se mi v Administracií vůbec nezobrazí. A navíc se mi z nějakého důvodu zapíná status AUTORIZATION ACCEPTED FROM PAYPAL misto toho aby se nastavilo Probíhá vyřízení objednávky.

 

Dělá mi to jen při platbě na dobírku. (Modul jsem už vyresetoval, preinstaloval, ale je to porad stejne.)

nedá se to nastavit nekde v kodu? Navic bych se nejradeji PayPalu uplne zbavil ze statusů.

 

 

PROSÍM POMOC, POMOC POMOC POMOC!!!!!!

Edited by Jenduleen (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...