Jump to content

veškeré texty jsou přeškrtnuté


karelzemek

Recommended Posts

Ahoj, mám úplně stejný problém a nevím jak na něj. Ještě bych to upřesnil. Tento problém je však pouze v mozille kde je vše zašktané, v internet exploler je vše ok. Myslím že to má souvislost s produkty u kterých je škrtnutý košík (nedostupné). Na stránkách kde košík nemám je to ok. Neví někdo čím to může být?

Moc díky

Link to comment
Share on other sites

teď jsem zjistil, že je to problém jenom CHROMu. V exploreru a v mozile texty přeškrtnuté nejsou. Operu jsem nezkoušel... Vymazání .strike { text-decoration: line-through } z global.css nepomohlo.....

 

Update mi krapet rozhodil i překlady, proto "Pohled" a "Vozík"... ještě nebyl čas to předělat..

Link to comment
Share on other sites

teď jsem zjistil, že je to problém jenom CHROMu. V exploreru a v mozile texty přeškrtnuté nejsou. Operu jsem nezkoušel... Vymazání .strike { text-decoration: line-through } z global.css nepomohlo.....

 

Update mi krapet rozhodil i překlady, proto "Pohled" a "Vozík"... ještě nebyl čas to předělat..

Je na stránce nějaký přeškrtnutý text i ve Firefoxu? Nemohl by to třeba způsobovat nekorektní HTML kód, nějaká neukončená značka související s přeškrtnutím, s kterou si Firefox poradí, ale Chrome ne?

Link to comment
Share on other sites

Také jsem zkoušel taky vymazat line-through a mepomohlo to. Zajímavé je, že se mi stránky doma zobrazují normálně v exploreru i ve firefoxu ale v práci mám ve firefoxu texty překrtnuté. Jsou ale přeškrtnuté jenom tam, kde je přeškrtnutý nákupní košík že není zboží skladem. V kategoriích kde košík není je to ok.

Link to comment
Share on other sites

Také jsem zkoušel taky vymazat line-through a mepomohlo to. Zajímavé je, že se mi stránky doma zobrazují normálně v exploreru i ve firefoxu ale v práci mám ve firefoxu texty překrtnuté. Jsou ale přeškrtnuté jenom tam, kde je přeškrtnutý nákupní košík že není zboží skladem. V kategoriích kde košík není je to ok.

To bude možná ono. Třeba je tam chyba v HTML kódu. Texty v košíku jsou vytvářené dynamicky, Javascriptem s pomocí AJAXu. Asi tam bude nějaká chyba. Možná se nevyskytuje vždy, ale souvisí s názvem produktu. Možná se nevyskytuje v shopu v angličtině, možná se vyskytuje jen u Kč.... To vše je potřeba zjistit a pak je možné zjednat nápravu. Přeji hodně úspěchů, bude to piplačka.

Link to comment
Share on other sites

Tak přeškrtané texty jsou 100% z toho, jak je u nedostupného zboží přeškrtnutý text "košík", nějakou chybou se to přenese na veškerý text na webu ale bohužel jsem nepřišel na to jak chybu dstranit. Vyřešil jsem to ale tak, že jsem v preferences a následně v záložce products nastavil u funkce "Zobrazit "přidat do košíku", pokud má produkt atributy" na "NE". Díky tomu se mi vůbec škrtnutý košík nezobrazuje a všechno je ok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...