Jump to content

[MODUL] XML import


Im IN

Recommended Posts

Ahoj, nabizim modul!, ktery importuje zbozi z XML do Prestashopu verze 1.4 (pokud bude zajem, mohu konvertovat i pro starsi 1.3).

Je konfigurovan podle XML heureka.cz. Nabizi moznost editace zdrojoveho XML a dalsi v administraci eShopu.

 

-XML import podle XML Heureka.cz

-Prestashop 1.4

-Nastaveni modulu v administraci.

--Odkaz na zdrojový XML

--Unikátní ID produktu

--Výběr jazyka

--Výběr "co se má importovat"

 

Cena 2900Kc.

Vice informaci zde.

 

Pokd budete mit nekdo zajem, kontaktujte me nejlepe do PM:)

42173_jGbiskatU0mKnYA0YUPi_t

Link to comment
Share on other sites

Aktualizováno na verzi 1.1
-možnost výběru znaku, kterými se dělí kategorie
-optimalizováno


co dodat chytry si to najdou zde na foru ... ty líný si to u tebe objednaj


Lepsi to tam mit, nez abych pak musel menit kazdemu v kodu jeden znak :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ok díky, mohl bych se zeptat jak v excelu udělám u zboží to, aby se to importovalo jako podkategorie ? když to oddělím čárkou, udělá se to jako nová kategorie, je pro to nějaké speciální znamínko ?

 

kategorie musíte nejprve naimportovat samostatně jako import kategorie. u importu zboží se pak odkazujete na již vytvořenou kategorii/podkategorii. už se to tu řešilo. skvěle to má popsané jackrabbit v nějakém postu. stačí hledat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobrý den,

 

poradí někdo jak upravit script pro generování xml feedu tak, aby bylo možno vybrané položky zboží neexportovat do feedu ale v e-shopu je mít zobrazeny, a také neexportovat položky zboží, které jsou v e-shopu označeny jako nezobrazovat.

 

Díky!!!

Link to comment
Share on other sites

poradí někdo jak upravit script pro generování xml feedu tak, aby bylo možno vybrané položky zboží neexportovat do feedu ale v e-shopu je mít zobrazeny, a také neexportovat položky zboží, které jsou v e-shopu označeny jako nezobrazovat.

 

xml feed a xml import jsou rozdílné věci... radil bych ti přidat tento komentář k jinému topicu nebo založit vlastní

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hoj, měl bych o modul zájem, ale nějak se mi nepodařilo se zalogovat na tvém webu do BO. Můžeš mě případně kontaktovat v pm, dík.

 

BTW: Co si pod tímhle mohu představit:

 

Ceny:

Uživatelé s tarifem „Pronájem“ : Zdarma

s tarifem „Servis“ : 70€

bez tarifu pro kohokoliv : 120 €

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zakladni cena modulu je zminovanych 2900Kc.

Budu-li obchod spravovat (aktualizace,hosting) je cena 1750.

A pokud vytvorim kompletni obchod, je importni modul zdarma.

 

Koupil jsem za 100USD modul, který dokáže prakticky řídit import produktů z XML různých typů, nejen podle heureky (dodavatelé mají vlastní xml formáty), člověk si u každého xml nastaví co se má importovat na dodaném vzorku, kam to hodit apod. A co je důležité, v cronu aktualizuje tato data, což je např. důležité při správě 20000 položek - řížení cen. To ten váš umí taky ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tak ví teda o nějakém softu, který XML převede do CSV? Potřebuju jednorázově překopat 4000 položek, u některých jsou ale i atributy :-( A růčo se mi do toho moc nechce... Nemusí to být pro prestu, klidně soft pro win... Všechno, co jsem zatím našel, tak jen dema nebo to nezvládlo tolik položek a komp se sekl :-(

Link to comment
Share on other sites

..., který XML převede do CSV? Potřebuju jednorázově překopat 4000 položek, u některých jsou ale i atributy :...

Hodně záleží na struktuře toho XML souboru. Já s úspěchem používám XSD transformaci, která dělá CSV.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...