Jump to content

RMA vraceni zbozi


vigel

Recommended Posts

Mě tuhle hlášku nevypisuje.Rozbalím objednávku,která musí být vyřízena,pak označím zboží k vrácení a klik na Vytvořit protokol.To se pak objeví v položce Mé vrácené zboží.Pak když to admin vyřídí,pak v položce Krteditní kupony je PDF "vratky" ???

Link to comment
Share on other sites

Mě tuhle hlášku nevypisuje.Rozbalím objednávku,která musí být vyřízena,pak označím zboží k vrácení a klik na Vytvořit protokol.To se pak objeví v položce Mé vrácené zboží.Pak když to admin vyřídí,pak v položce Krteditní kupony je PDF "vratky" ???


Tak tohle me delalo v 1.0 ,ale v 1.1 to proste nejde.
I kdyz tvorim jak presne rikas tak stejne to napise ze neni zbozi k vraceni ( i kdyz ho zaskrtnu)
Nema to nahodou neco spolecneho stim ze jsem shop updatoval? a ne nove instaloval?
Link to comment
Share on other sites

to nevím,mám 1.0 i 1.1 nově v lokálu a celkově do toho čumím asi tejden,takže až takhle se v tom nevyznám.Jen jsem u 1.1 narazil na to,že při vrácení a následné generování Kuponu z vrácení,vyjede zákazníkovi kupon v hodnotě celého vráceného zboží,tím pádem příště to veme grátis.Taky by to chtělo jiné překlady místo těch kuponu kreditních apod.Pak jen postřeh:nastavení počtu dní možnéhovrácení.faktura by měla být mladší než uvedenej počet.u zboží by mělo být povoleno vrácení.víc mě nenapadá

Link to comment
Share on other sites

No ja jsem osobne v ochode radsi vraceni zbozi zakazal (udelam to radsi rucne) - tomu RMA zatim moc neverim... ;) mozna az bude cas, tak to poradne proklepnu a treba i zjistim, ze to neni zase tak spatny ;). Co se tyce prekladu Kreditni kupon, a jinych... rad to prepisu na cokoli smysluplnejsiho (ve svem obchode jsem to ale z menu radsi vyhodil).

Link to comment
Share on other sites

No ja jsem osobne v ochode radsi vraceni zbozi zakazal (udelam to radsi rucne) - tomu RMA zatim moc neverim... ;) mozna az bude cas, tak to poradne proklepnu a treba i zjistim, ze to neni zase tak spatny ;). Co se tyce prekladu Kreditni kupon, a jinych... rad to prepisu na cokoli smysluplnejsiho (ve svem obchode jsem to ale z menu radsi vyhodil).


Taky uz jsem RMA vyhodil- zatim to dela (u me) vic problemu nez uzitku.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...