Jump to content

Chybne zobrazeni


omsoft

Recommended Posts

Dobry den,mam problem se zobrazeni thumbnails v detailu produktu. Vzdycky ,kdyzpridam obrazky ,tak jsou rozhozene,ve zdrojovem kodu to ukazuje sirku 210px (generovano pomoci element.style),zkousel jsem menit natvrdo velikost v product.tpl,ale nereaguje to ,porad to pise svych 210px a ja potrebuju 230px pro pekne zobrazeni.
zde je ukazka,jak se mi to zobrazuje: http://img14.imageshack.us/i/qqqsy.jpg/

pouzivam verzi 1.3.6.0,dekuji za jakekoliv rady..

Link to comment
Share on other sites

Já v CSS vidím

#primary_block #image-block img#bigpic {width:230px;height:262px;....



a stejně tak se mi to i zobrazuje. Pravda, obrázek má velikost 300x300px a proto se zobrazuje trochu deformovaný.

Link to comment
Share on other sites

ale me jde o ty male ,pod tim velkym,ze nejsou vedle sebe pekne....o ten velky nejde:)prave ty male se zobrazi vedle sebe,pokud je sirka 230px,ale v firebugu me to vypise sirku 210px pomoci element.style..:)

Link to comment
Share on other sites

jj tam jsem byl,ale zjistil jsem,ze chyba bude nekde jinde...pac kdyz zmenim kod na :

ul style="width:230px id="thumbs_list_frame">


tak se stejne neprojevi,zadna zmena,to same pokud umazu cely ul tag...takze v tom bude chyba nekde....

Link to comment
Share on other sites

jasne,ja to jen tady upravoval....zajimave je to,ze smazu vsechny soubory sablony a stejne se me stranky zobrazuji:) du hledat chybu:)

Takze vyreseno!!! z css souboru jsem smazal tridy #thumbs_list a pouzil je z originalniho,ktery se dodava k instalaci...chyba byla tam.
Diky za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...