Jump to content
Sign in to follow this  
Free.Ze

Modul Editor

Recommended Posts

Dobrý den,

mám možná blbý problém, ale nějak mi nejde vyřešit. Když kliknu v administraci na Modules, mám tam jen Positions a pod tím Administrace >> Modules a nic víc. Když kliknu na Positions, je tam možnost úprav pozic jednotlivých modulů, ale ne možnost editace, hlavně mě zajímá Editor úvodní stránky, abych ji mohla editovat, a nějak se k tomu neumím prokousat.
Práva složky modules i podsložek jsou nastavená na 777, souborů v nich na 644. Může být problém v tomto?

Děkuji předem za odpovědi.

Jen to, co je vidět na screenu, co posílám jako přílohu.

Instalace eshopu proběhla včera a bylo přidáno jen pár produktů, jinak žádné zásahy, nic.

35216_udy77RFyaejRh1v2ZT48_t

Zkusil bych prava nastavit na 755, vymazat tools>smarty>compile (vse krome index.php), kdyz to nepomuze tak vymazat vsechny moduly, znovu stahnout instalacni balik a znovu nakopirovat moduly (puvodni mohly byt poskozeny). Problem muze byt i v hostingu (nizky memory_limit).

Problém může být skutečně v hostingu, měla jsem stejný problém a změnou hostingu se to vyřešilo. Pozná se to tak, když promažete ve ftp půlku modulů a pak se něco v modulech ukáže - je to ten memory limit. Nezafunguje-li toto, pak je chyba jinde.

Teda mozna blba poznamka, ale nez budete menit hosting (nepocitam free hosting) nebylo by od veci pozadat hostera o navyseni memory limitu?

Neznam presne pozadavky Presty na pamet (oficialni wiki o tom nikde nehovori) ale myslim si ze nejakych 32 MB pameti by ji melo stacit (na locale jsem si nastavil pro test jen 16 MB a Presta - v 1.4.0.17 - fungovala normalne)