Jump to content

Přidání již naimportovaného zboží do více kategorií


cendaprnda

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chtěl bych malinko učesat řezení zboží v kategoriích. Jedná se mi hlavně o přehlednost. Nyní mám například produkty autíček v kategorii Modely aut, motorek, letadel - Kovové. Chtěl bych ale aby tyto produkty byly současně i v podkategorii Auta - Auta, autobusy, traktory kovové. Samozřejmě lze to řešit ručně ale 400 produktu je celkem hokna :(. Nemluvě o tom, že bych chtěl postupně učesat cca 8000 produktů.

Jednou z možností je provést přidání řádků do ps_category_product, tam mě ale mate jedna věc.

Jsou zde 3 sloupečky - id category (to je mi jasné), id_product (tasky jasné) a position (pravděpodobně pozice v dané kategorii).

A ted k dotazu, je možné abych pomocí příkazu mysql insert přidal jednoduše další řádek s ID_category, id_produktu, position (libovolné) ? Jde mi hlavně o to, že position by bylo vždy stejné číslo nebo by mohlo být i jiné, ale nemohu zaručit, že již stejné číslo se stejnou position v dané kategorii neexistuje ?

Díky všem za rady případně nápady jak jednoduše přiřadit další kategorii k velkému množství produktů


Zdeněk

http://www.i-hrackarstvi.cz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...