Jump to content

Jak zmenit predmet mailu jdoucich k zakaznikovi


Slim84

Recommended Posts

Zdravim vas,
mam takovy problem. Snazil jsem se hledat reseni ale stale nic. Jde o to, ze kdyz nekdo udela objednavku tak me jako spravci prijde email s ceskym predmetem ale zakaznikovi prijde s anglickym predmetem, text v emailu je dale uz v cestine a bezi bez problemu, jen ten predmet v anglictine vypada velmi divne.
Dekuji za odpoved

Link to comment
Share on other sites

Jestli ti chodí maily s předmětem 'Order confirmation', tak se podívej do mails/cs/lang.php, jestli tam máš řádek

$_LANGMAIL['Order confirmation'] = 'Potvrzení objednávky';



V tom souboru jsou všechny překlady pro maily a pokud tam překlad nějaké anglické hlášky schází, stačí jí přidat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam stejny problem a preklady v lang.php nefunguji. Me, jako adminovi prijde predmet komplet v cestine a zakaznikovi pulka v cestine s hlaskou v anglictine ([Levné Vánoční dárky - Cool Dárky.cz] Order confirmation). Nevite, kde by mohl byt problem?

Link to comment
Share on other sites

Jestli ti chodí maily s předmětem 'Order confirmation', tak se podívej do mails/cs/lang.php, jestli tam máš řádek
$_LANGMAIL['Order confirmation'] = 'Potvrzení objednávky';



V tom souboru jsou všechny překlady pro maily a pokud tam překlad nějaké anglické hlášky schází, stačí jí přidat.



To jsem uz zkousel a nefunguje to porad mi nektere emaily chodi castecne v anglictine, tim myslim v predmetu.
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 8 months later...

Zdravím.

Vyřešili jste to nějak? Některé emaily mi chodí s českým předmětem emailu a některé ne.

 

konkrétně: Product out of stock; Order confirmation; new order <- tyto chodí s en jazykem předmětu. V lang.php jsem měl všechny kromě new order (přidání nepomohlo)...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...