Jump to content

Update z verze 1.2.2.0


lungacek

Recommended Posts

Dobrý den, po pár letech jsem oživil myšlenku eshopu, ale mám instalovanou verzi 1.2.2.0. Potřeboval bych upgrade na poslední verzi, ale chtěl bych zachovat položky zboží. Četl jsem pár návodů, ale nikde není popsáno, jestli mi zůstane zboží, či nikoliv... Můžete mi prosím poradit, jak upgrade provést, nebo jestli s tím má někdo zkušenosti? Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Z verze 1.2 na 1.7 to přímo nejde a i tak bych se tomu raději vyhnul. Rozdíl mezi těmi verzemi je velký a hrozí, že v shopu zůstane něco "starého".

 

Udělal nový, čistý shop. Pokud jde jen o produkty, tak nebude tak těžké je vyexportovat a pak je do nového naimportovat.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Já jsem upgradoval z 1.2.3 na 1.6.x. Jde to, ale není to úplně easy. Po upgrade zůstává po starých verzích (asi do 1.4.x) obrovské množství balastu, který se těžko odstraňuje. Otázka je, co všechno chceš zachovat. Pokud se dokážeš srovnat s tím, že zahodíš objednávky a zákazníky, tak je nejjednodušší cesta vyexportovat zboží, nainstalovat a nastavit nový čistý shop a naimportovat zboží. Existuje modul, který dokáže vyexportovat i zákazníky, objednávky a položky objednávek, ale nezkoušel jsem ho. Po pravdě, dnes bych si na to asi někoho najal. Někoho kdo už to prokazatelně několikrát dělal.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...