Jump to content

Znacie ten Moduł ?


grze11

Recommended Posts

Hej mam pytanie, czy ktoś używał może tego modułu do przyspieszania ładowania sklepu ?

https://www.inveostore.com/prestashop-accelerator-46#installation-service

Od jakiegoś czasu szukam jakiegoś rozwiązania jeśli chodzi o poprawienie szybkości ładowania sie sklepu i natrafiłem na taki moduł, a raczej on natrafił na mnie, ponieważ dostaję od tej firmy co jakiś czas wiadomosi @ na sklep.

Moje pytanie, czy ktoś używała tego i może coś powiedzieć jak to Działą, czy rzeczywiście przyspiesza ładowanie, po prostu czy jest sens inwestować w taki moduł.

Dzięki za wszelkie informacje.

 

Link to comment
Share on other sites

Punktem wyjścia do decyzji moim zdaniem powinna być zawsze analiza aktualnej sytuacji i przede wszystkim wyciągnięcie ile się da z samej Presty.

 

Tego akurat modułu nie używałem, ale np. PageCache miewa problemy z poprawnym działaniem dla zalogowanych użytkowników, wówczas trzeba go częściowo wyłączać.

Link to comment
Share on other sites

odróżniłbym jednak analizę google pagespeed od performance sklepu - to dwie różne rzeczy.

moduły cache mogą znacznie poprawić czas ładowania się stron sklepu - nie poprawią natomiast rzeczy takich jak kompresja obrazów, sposób ładowania plików css, js, kolejność ich ładowania, wielkość czcionek na mobilne urządzenia - a to głównie sprawdza pagespeed.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...