Jump to content

Zrušení adresy v nákupu bez registrace


shockwave3

Recommended Posts

Ahoj, 

chtěl jsem se optat, mám zboží , které mám označeno jako virtuální , také jsem si nastavil KOnfigurace -Objednávky -Nákup bez registrace, ale Prestashop po mě chce pořáde , když zkouším nákoupit, adresu jako poviný udaj. Poradil si s tím někdo z vás?

Děkuji

 

Jestli nedelám chybu nekde v Katalogu, dal bych sem screenshot , ale nevím , co tady myslí tím url, tedy formátem url, jak mám vložit obrázek, když ho mám na disku c:  takže to popíšu:

 

v Katalogu mám ve Volbách u jednotlivých Produktů zaškrtnuto  Dostupné k objednáná a Dostupné online. JInak uz me nic nenapadá, co kde nastavit.

Edited by shockwave3 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nákup bez registrace neznamená nákup bez adresy. Je to nákup, kde zákazník nemusí mít předem založený účet. Jen v okamžiku nákupu vyplní všechny údaje o sobě a je (na pozadí) registrován jako host, ne jako zákazník.

 

Adresa je povinný údaj a nedá se to nijak obejít. Odvíjí se od ní hodně věcí, jako jsou třeba náklady na dopravu, daně a taky si nedovedu představit fakturu bez adresy.

Link to comment
Share on other sites

Nákup bez registrace neznamená nákup bez adresy. Je to nákup, kde zákazník nemusí mít předem založený účet. Jen v okamžiku nákupu vyplní všechny údaje o sobě a je (na pozadí) registrován jako host, ne jako zákazník.

 

Adresa je povinný údaj a nedá se to nijak obejít. Odvíjí se od ní hodně věcí, jako jsou třeba náklady na dopravu, daně a taky si nedovedu představit fakturu bez adresy.

Děkuji za vysvětlení, jen kdosi na anglickém foru mi tvrdil , že adresa blok adresa zmizí pokud mám aktivní virtuální produkt, tak sem se po tom pídil dál. Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...