Jump to content

Regenerované miniatury


cz_maca

Recommended Posts

Ahoj, dobrý den,

 

mám menší problém. Snažím se napojit obchod na heureku, ale napsali mi, že tam jsou nějaké chybné URL s obrázky (zobrazují se pouze otazníky) Po pročtení některých rad na internetu, jsem provedl Regeneraci miniatur u - Produkty - home_default se mi na všech produktech objeviili náhledy s otazníkem - takže se mi to celé rozhodilo..nevíte prosím, jak to napravit tak, aby se zobrazily všude náhledy a pak nebyl problém s napojením na heureku??

 

Dále mi také vyskakuje chyba, že regenerace byla pouze částečná a vypršel čas strávený na serveru.

 

děkuji za odpověď

Link to comment
Share on other sites

Obrázek s otazníkem znamená, že miniatura nebyla vygenerovaná. Regenerování je správný postup, jen při velkém počtu obrázků a nízkěm časovém limitu serveru se to často nepovede napoprvé.

 

Je potřeba to opakovat pořádk dokola až do úplného úspěchu s volbou 'nemazat staré miniatury' (nebo tak nějak je to tam napsané).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

díky za radu, vcelku to proběhlo vše dokonce - aktualizoval jsem to snad asi 3 dny (hrůza). Každopádně je rozdíl mězi různými variantami u regenerace miniatur? Já zvolil pouze regenraci u produktu a formát "home_default". Je rozdíl mezi ostatními formáty? Jde o to, že teď se mi páruje zboží na heureku, ale už teď vidím nespárované produkty, kde je opět v url obrázku otazník... je potřeba provést jiný - menší formát? Děkuji za odpovědi..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...