Jump to content

Špatně zobrazené ceny u variant produktů


Recommended Posts

Zdravím,

 

mám problém se špatným zobrazením (resp. zaokrouhlením) ceny variant produktů na stránce produktu v Prestashopu verze 1.6.1.5.

 

Uvedu na příkladu:

Mám produkt A, který má dvě varianty A1 stojí 2990,- a A2 stojí 3990,- (zadáno jako kombinace se zvýšením ceny o 1000 Kč vč.DPH). V administraci, v košíku i v objednávce se všude zobrazuje korektně 3990,- Pouze na stránce produktu se zobrazuje 3989,- (a pokud se snažím měnit zvýšení ceny o nějaké halíře nahoru tak se zobrazí 3991,-) - ukázka viz screenshot

 

Může mi někdo poradit co s tím nebo zda někde neviděl funkční řešení tohoto problému pro Prestahop 1.6.1.5?

 

Díky moc, Tom

 

post-1305538-0-09953900-1472214943_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Různé verze mají různé potíže se zaokrouhlováním. To se bohužel nepodařilo zcela vyřešit.

 

Základ je, že ceny se vždy počítají z ceny bez DPH. Je proto lepší mít přesně nastavenou cenu bez DPH a případné snížení nebo zvýšení řešit opět bez DPH. Pak by to snad mohlo dopadnout dobře.

Link to comment
Share on other sites

Díky, skutečně pomohlo toto: 

Zvýšil jsem cenu základního výrobku z přesně vypočteného 2471.074380 Kč bez DPH na nepřesných 2471.3 Kč bez DPH.

Což stále bylo s DPH 2990 Kč, ale dražší varianta (+1000 Kč s DPH) se díky tomu přepočítala na správných 3990,- .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...