Jump to content
  • 0

Przelewy24 - zainstalowane- niewidoczne na stronie


fastservice

Question

Jak w tytule. Zainstalowałam moduł Przelewy24, wcześniej wyrzucając z serwera wszystkie moduły płatności (poza przelewem), żeby nic tam nie naśmieciło.

W panelu wygląda, że wszystko jest ok. W pozycjach modułów wygląda, że wszystko ok.

 

Ale przy zakupie na stronie jako dostępne płatności widoczne są tylko przelewy.

 

Ktoś ma jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie musi być, po prostu upewnij sie że w tej zakładce wszystko co dotyczy modułu przelewy24 jest zaznaczone dla grup i krajów w których ma sie ten moduł wyświetlać. Dodatkowo niektóre modułu tak jak shiptopay czy paymentstocarrier mogą ograniczać wyświetlanie tego modułu jak również modułu OPC też to mogą robić, więc jeśli masz coś tego typu sprawdź konfiguracje.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuję za podpowiedzi. Przelewy24 mam zaznaczone dla krajów i klientów, sprawdziłam wszystkie zainstalowane moduły- żadnych modułów, o których piszesz nie ma.

Najlepsze, że w drugim sklepie identycznie skonfigurowanym ta sama wtyczka poszła bez problemu. A tu już mi pomysłów brak.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, 

 

Mam podobny problem.

Przelewy 24 mi się nie wyświetlają. Wyświetla mi się PayPal i zapłać przy odbiorze a moduł P24 sie nie wyświetla.

 

Jest on zaznaczony dla wszystkich klientów i wszystkich krajów. Ale nie wyświetla się Moduły i usługi  / Płatności i tam w aktywnych płatnościach nie występuje.

Występuje w "displayPayment" a w "displayPaymentEU" już nie i nie wiem jak to dodać.

 

Jak to zmienić?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...