Jump to content

Import zbozi - problem s cenou


Jaffa

Recommended Posts

Zdravim zkusenejsi,

mam problem s importem zbozi - potazmo cen - v impor souboru csv mam cenu uvedenou s dph, pri importu i vyberu s dph a naimportuje se mi cena napr. u 3699 kc cena 3 kc .. nechapu proc (ze by desetinne carky?), kdyz dam v tabulce u teto kolonky cenu bez dph, tak se vse importuje dobre, ale zase se k cene pripocte cena 20% .. poradite nekdo prosim jak na to ?


diky

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdravím, mám stejný problém po importu mi to neustále kazí ceny (místo 2250Kč to udělá 1Kč, 3Kč)
blbne to při importu s DPH i bez DPH a opakuje se to pořád u stejných produktů :-) nemáte nějakou radu?
přikládám i soubor.csv

import16.csv

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, mám stejný problém po importu mi to neustále kazí ceny (místo 2250Kč to udělá 1Kč, 3Kč)
blbne to při importu s DPH i bez DPH a opakuje se to pořád u stejných produktů :-) nemáte nějakou radu?
přikládám i soubor.csv


Zkousel jsem, dela mi to taky navic u jednoho produktu je chyba a nejde ulozit..
Link to comment
Share on other sites

Dobrý den, verze je 1.3.0.7
- tabulku tvořím v openoffice 3.2.0
- neupravoval jsem žádný php nebo skript
- jenom čistě nainstalovaný shop, přeložený do CZ, a nahráno několik modulů
když si udělám zkušební csv s cenou od 10Kč až po 5000Kč (10-50řádků) tak vše proběhne dobře, pokud vytvořím nějaký rozsáhlejší csv tak to prostě nějak začne blbnout ?? Zkoušel jsem měnit i ID jestli to nemá nějakou vazbu už na smazané ale taky nepomohlo ??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Import jsem nezkoušel, ale napadá mně při pohledu na cenu 1200 Kč toto. 1200 Kč s daní odpovídá 1000 Kč bez daně. Při importu se s cenou provádí výpočty. Nemohl by být problém v CSV, kde je 1000 Kč uvedeno jako 1 000? Při importu se nahrazuje čárka tečkou a % se maže. S mezerou se nedělá nic. Excel mi CSV uloží podle formátování buňky - pokud 1000 Kč vidím jako 1000, uloží 1000. Pokud vidím 1 000,00, tak uloží 1 000,00. S tím se import CSV nedokáže poradit. Potom by se cena 3 500 Kč mohla importovat jako 3 Kč a třeba 2 500 Kč jako 2 Kč. Prostě vše za mezerou PHP ignoruje a není pro něj součást čísla.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...