Jump to content

Menu Dla Kategorii I Stron W Cms


pixelyo

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Poszukuję rozwiązania dzięki któremu będę mógł stworzyć dla dwóch kategorii CMS oddzielne MENU. Podobne działanie jest z kategoriami produktów, jeżeli otworzymy kategorię A to domyślnie zobaczymy w menu (lewa albo prawa strona) tylko te które są dodane do kat. A. 

 

Mógłbym skorzystać z modułu BLOK CMS, jednak nie działa on automatycznie, nie ma możliwości rozwijania kategorii i nie pozwala ustawić BLOKU tylko dla danych stron (kategorii) co jest dla mnie najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Samo wyświetlanie modułu, który już jest w sklepie można ograniczyć wchodząc w moduły - pozycje, znajdując moduł w odpowiednim zaczepie na liście -> Edytuj i tam mamy możliwość ustawienia wyjątków, czyli podania stron, na których moduł ma się nie wyświetlać. W ten sposób można ustawić aby jakiś moduł pojawiał się tylko np. w obszarze CMS.

Link to comment
Share on other sites

Witaj ;)

 

Mam kategorie CMS i chce dodać blok po lewej stronie który wyświetli tylko strony i kategorie z tej którą wybrałem. Czyli np. Wchodzę z top menu w kategorie nr 1 i po lewej stronie mam wszystkie jej kategorie i strony. Podobna rzecz jest w kategoriach produktów.

 

Mogę zastosować moduł blok CMS ale wtedy pokazują się wszystkie bloki dodane w module. A ja potrzebuje wyłączyć te które na danej stronie są niepotrzebne.

Link to comment
Share on other sites

czy dobrze zrozumiałem:

mamy kategorię stron CMS o nazwie "kategoria1" a do niej podpięte podstrony: "podstrona1", "podstrona2", "podstrona3"
i teraz, gdy wchodzimy w kategorię "kategoria1" chcesz utworzyć menu które wyświetli wszystkie dostepne podstrony w ramach tej kategorii CMS ? :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...