Jump to content

(Vyřešeno) Color picker (přehled barev) v product-list


abroucek

Recommended Posts

Hledala jsem, ale nenašla jsem... Potřebovala bych dostat přehled barev, ve kterých je daný produkt dostupný, do product-listu. Nemusí to být aktivní, stačí pouze přehled. Snažila jsem se využít color-picker z produktu, ale neúspěšně. Nevíte jak na to? Hledala jsem i modul, ale také jsem nenašla.
Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Zvládla jsem to i bez týpka, ale je pravda, že mě ťukla francouzská část fora... takže návod - je třeba upravit tři soubory a to product-list.tpl, category.php v kořenovém adresáři a css

product-list.tpl

{if !empty($product.colors)}
   {foreach from=$product.colors key=id_attribute item=color }    

   {/foreach}
{/if} 



category.php (cca řádek 62, před smarty->assign)

/* colors */
foreach ( $cat_products as $key => $cat_product ) {
$product = new Product ( intval ( $cat_product[ 'id_product' ] ), true , intval ( $cookie -> id_lang ));
$colors = array();
$attributesGroups = $product -> getAttributesGroups ( intval ( $cookie -> id_lang ));
if ( Db :: getInstance ()-> numRows ())
{
foreach ( $attributesGroups AS $k => $row )
{
/* Color management */
if (isset( $row[ 'attribute_color' ] ) AND $row[ 'attribute_color' ] AND $row[ 'id_attribute_group' ] == $product -> id_color_default )
{
$colors[$row[ 'id_attribute' ]][ 'value' ] = $row[ 'attribute_color' ] ;
$colors[$row[ 'id_attribute' ]][ 'name' ] = $row[ 'attribute_name' ] ;
$colors[$row[ 'id_attribute' ]][ 'id_image' ] =(( $row[ 'id_image' ] != NULL ) ? intval ( $row[ 'id_image' ] ) : - 1 );
}
}
}
$cat_products[$key][ 'colors' ] = $colors ;
}



CSS (samozřejmě úpravy jsou na vás, toto je jen odpich)

#product_list .color_pick {
float: left;
width: 20px;
height: 20px;
border: 1px solid #D0D3D8;
}

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Mohl byste mi říct, jestli je to správné kód pro prestashop 1.3.1?Jak jsem po výše uvedených pokynů, bez výsledku. Je skutečně jen odstraní všechny produkty! Jsem tak zoufalá, že se tento hack / modul Jakýkoliv pomoci chtěl bych být celek ocenil! Musím se omluvit za nadávky, já jsem anglicky!

***Could you tell me if this is the right code for prestashop 1.3.1? As I have followed the above instructions, with no result. It actually just removes all products! I am so desperate to have this hack/module any help would be greatly appreciated! I must apologize for the bad language, I am English!***

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

No nevěřím vlastním očím, že tu je i někdo schopný pracovat s vyhledáváním a vlastními silami :)

 

... a ještě pochopit ten francouzský blábol, který mi po překladu nedává žádný smysl.... klobouk dolů

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...