Jump to content

Chyby v DB


Valkyrija

Recommended Posts

Zdravím. Jednoho krásného dne jsem si všimla tohodle: Některé z rozšířených funkcí phpMyAdmina nelze používat . Bohužel nevím přesně co s tím mám dělat i když jsem koukala do dokumentace. Pokud jsem to pochopila dobře, měla bych založit nějaké tabulky které jsou popsány v dokumentaci. Ale jak a kde to už nevím.  Nevíte náhodou co s tím? Díky

s_host.png localhost

$cfg['Servers'][$i]['pmadb'] ... OK
$cfg['Servers'][$i]['relation'] ... není v pořádku [ Dokumentace ] Obecné funkce relací: Vypnuto  
$cfg['Servers'][$i]['table_info'] ... není v pořádku [ Dokumentace ] Zobrazení funkcí: Vypnuto  
$cfg['Servers'][$i]['table_coords'] ... není v pořádku [ Dokumentace ]
$cfg['Servers'][$i]['pdf_pages'] ... není v pořádku [ Dokumentace ] Vytváření PDF: Vypnuto  
$cfg['Servers'][$i]['column_info'] ... není v pořádku [ Dokumentace ] Zobrazuji komentáře sloupců: Vypnuto Transformace při prohlížení: Vypnuto  
$cfg['Servers'][$i]['bookmarktable'] ... není v pořádku [ Dokumentace ] Oblíbený SQL dotaz: Vypnuto  
$cfg['Servers'][$i]['history'] ... není v pořádku [ Dokumentace ] SQL historie: Vypnuto  
$cfg['Servers'][$i]['designer_coords'] ... není v pořádku [ Dokumentace ] Návrhář: Vypnuto  
$cfg['Servers'][$i]['tracking'] ... není v pořádku [ Dokumentace ] Sledování: Vypnuto

Edited by Valkyrija (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Je potřeba pomoci příslušného sql založit tabulky a nastavit správně příslušný config, na internetu je k tomu celkem hodně článku a dobře je to také popsané na oficiálním webu

Díky... už jsem zadala lepší klíčové slovo do vyhledávače, tak že jsem i něco našla a konečně jsem se dočetla... nejsem si jistá zda tyhle relace (jako tisk do PDF) budu v nejbližší době potřebovat. Tak to nechám na dobu až to budu potřebovat.  :P  :D

díky a ještě jednou díky... 

 

Špatně se mi ignorují "červené" hlášky, když člověk nechňápe o co gou... :)

Edited by Valkyrija (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...