Jump to content

Zmizení všech produktů z FO po nastavovaní států, shipping atd.


simberak

Recommended Posts

Zdravíčko,

 

říkám si, proč nechoděj už 4 dny skoro objednávky, mrknu na FO a nezobrazují se vůbec produkty. Před těmi 4mi dny jsem se hrabal v Payments a Shipping,kde jsem musel něco špatně nastavit, jesnže si už nepamatuju, co všechno jsem přenastavil. Vím, že jsem jsem deaktivoval všechny ostatní státy, kromě ČR a SK. Tak to jsem vrátil do původního nastavení, že jsou všechny aktivovaný. Ale pořád to nezobrazuje produkty :( Z BO se na FO produkt dá dostat.

Nefunguje mi to na http://www.SperkyLeClay.cz

 

Otázkou tedy je pro vás zkušený :) Co může zapříčinit, že se přestanou produkty zobrazovat, ale shop normálně funguje?  Neboli co jsem mohl pokazit?

 

Děkuji za radu a přeji hezký den :)

Link to comment
Share on other sites

Díky za zprávu, 

v Catalogu jsem právě mrknul, jestli tam vůbec jsou, a šperky tam jsou, jsou aktivovaný, a jsou ve svých kategoriích, který se zobrazujou v menu na FO :( Nejspíš jsem musel něco pokazit právě v tabech Shipping a Payments, kde jsem se hrabal...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím tuk66, tak jste měl pravdu... Oni se mi sice v BO Catalogu všechny produkty ukazují jak maj, když rozkliknu nějakou kategorii, včetně zelených fajfek, že jsou aktivovaný. Ale když si vyberu filter, ať mi to ukáže jen Aktivovaný, tak mi to hodí 0 výsledků a Nebyly nalezeny žádné položky. Když zvolim filter Neaktivovaný, tak mi to ukáže všechny s červenym křížkem (např. 250 produktů), který jsou deaktivovaný.

A když zase bez filtru, tedy všechny položky, tak je to normálně ukáže všechny, jak zelený, tak červený (např. celkekm 800 produktů), takže 550 prduktů, který maj bejt v eshopu vidět někte habrujou. Tedy problém je, že jsou, ale i nejsou aktivovaný :( Jsem z toho už zoufalý... Zkoušel jsem obnovit zálohy db do doby, kdy to fungovalo. A fungovalo to vždycky, ale druhý den opět eshop neukazoval produkty. Co mě napadlo, že by to mohlo dělat jsou crony, který běží každou noc. což jsou automatický import zboží, jeho resume v případě vypršení doby pro běh scriptu, index vyhledávání a export pro zbožové vyhledávače. Tak jsem obnovil zálohu db a zkusil ty crony spustit ručně, zda jsou to opravdu oni. A i po spuštění vše fungovalo. Hurá! Ale jen do druhého dne zase :( Už jsem mluvil i s podporou hostingu, zda nedělali nějaký změny, updatey serverů a prý v minulém týdnu, od kdy jsem začal tuhle věc pociťovat prý nedělali. Takže jsem pořád tam kde jsem byl a už vůbec netuším, proč eshop vše deaktivuje... Jen tak.. :(

Jsem naprosto v koncích, nevěděl byste mi pomoci?

 

Předem děkuji moc za pomoc,

Moje verze PS je 1.4.5.1.

 

Daniel

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...