Jump to content
  • 0

Nieprawidłowy token - źle tworzony URL w Katalog > Produkty


Hasher

Question

Nie mogę przejść na kolejną stronę w przeglądzie produktów, ani wykonywać zbiorczych działań (usuń zaznaczone, itp.) ponieważ przy tego typu akcjach kieruje mnie na URL:

http://sklep.com/admin4708/index.php?controller=AdminProducts&id_category=12&token=d928e716fa35681f43300035796be3d7#product

na moje zamiast # powinno być & i product powinien mieć jakąś wartość czyli np. product=51

 

Ktoś wie gdzie siedzi plik odpowiedzialny za tworzenie tego URL, albo lepiej: jak to naprawić?

 

EDIT: a niekoniecznie, jednak URL jest dobry bo na innym sklepie mi działa, tylko czemu tu może nie działać?

Edited by Hasher (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć,

a zacznij standardowo, wyczyść cache sklepu, wyloguj się ze sklepu, wyczyść cache przeglądarki i cookies, wtedy zaloguj się ponownie do sklepu i sprawdź czy token zaczął działać poprawnie. Bo link wygląda dobrze, ten znak # to tak zwana kotwica (anchor) w HTML.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Problem okazał się dość trywialny, wynikał z tego że miałem moduł który korzystał ze zmiennej $token i trzymał w niej wartość dla innej sekcji panelu, więc token w efekcie faktycznie był nieprawidłowy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...