Jump to content

Poprosim pomoc - customize CMS


Mjaus

Recommended Posts

Poprosim znalejsich o pomoc pri nastaveni vlastnych CMS podstranok v Prestashope 1.5 s nainstalovanou temou LeoShoe. Stranka sa nachadza tu: test.novafenz.sk

 

Problem:

 

1. Ako sa da do kontaktov dostat google mapa pre lokalizaciu spolocnosti. Neviem totiz do HTML kodu dostat javaskript. Poradte ci na to je nejaky modul a ako ho dostat prave do tejto stranky alebo ako vlozit javaskript - zvysok by som si dorobil cez html.

 

2. Tak isto kontaktny formular do kontaktov, nakolko ten taktiez potrebuje skript a aj php. Neviem ani len lokalizovat subor na ftp kde by som mohol doplnit kod.

 

3. Do Referencii by som potreboval doplnit obrazky - co cez HTML nie je problem ale potreboval by som cez jquery - skript aby sa po kliknuti na obrazok zvacsil. Totiz v HTML to spravit viem avsak v prestashope nie. Pravdupovediac rovnaky problem ako v bodoch 1. a 2. vyssie

 

4. Po kliknuti na uvod (nie na submenu - O nas, Doprava, podmienky) by som chcel aby nacital rovno stranku O nas a nie tam dalo List of pages. Kde by som mohol toto nastavit.

 

Za uzitocne informacie vopred dakujem.

Link to comment
Share on other sites

K bodu 1.

 

Jakýkoliv skript je normálně odmazán, takže na stránce být nemůže. Asi na to budou nějaké záplaty, ale stránka nebo blok s obchody a mapou je součástí PrestaShopu.

 

Preferences > Store Contacts

/index.php?controller=stores

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...