Jump to content
  • 0

max_input_vars


mrova

Question

Czy jest możliwość zmniejszenia wielkości parametru max_input_vars np. poprzez usunięcie niektórych modułów?

 

Mój usługodawca zmienił mi wartość graniczną na 2500 i do tej pory był spokój, ale w tej chwili wzrosła do ponad 2700 i nie mogę edytować tłumaczeń z poziomu strony (na dalsze zwiększenie nie mam zgody). Próbowałem poprzez wprowadzenie zmian w htaccess, ale wyrzuca mi błąd na stronie.

Edited by mrova (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wyrzuciłem kilka modułów i poszło, dzięki :)

 

Jeżeli chodzi o hosting to w tej chwili jestem na uti.pl. Mogę zwiększyć limit, ale już wyciągają rękę po pieniądze :angry: 

 

Przy okazji. Czy przeniesienie się na inny hosting z całym sklepem jest w ogóle wykonalne (biorąc pod uwagę moje dość mizerne doświadczenie w tego typu sprawach)? :)

 

 

a co to za uslugodawca!? aua - juz mam podwyzszone do 6000 a i to sie pewnie zmieni

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wystarczy przenieść całą zawartość FTP do nowego usługodawcy + podpiąć bazę i tyle? Nie będzie jakiś niespodzianek? B)

 

 

Przeniesienie jak najbardziej, robisz kopie całości przenosisz później pozostaje ci podpięcie poprawnie bazy danych.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Próbowałem przenieść hosting na home.pl i widzę coś takiego:

 

screenshot_zps3367970f.png

 

Znalazłem gdzieś podobny problem, zmieniłem htaccess na htaccess.txt, ale nie pomogło :/

 

 

czytamy forum i sprawdzamy podpięte wątki :)

http://www.prestashop.com/forums/forum/228-instalacja-konfiguracja-i-aktualizacje/

http://www.prestashop.com/forums/topic/331640-serwer-homepl-problemy-z-prestashop-rozjechany-szablon/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...