Jump to content
  • 0

Presta jako serwis biura nieruchomości


Jacek Dyrc

Question

Zamierzam użyć Prestę jako serwis biura nieruchomości.

Wiem, że dla niektórych to profanacja :)

 

Mam jedynie problem jak użyć skrypt, który wyszukuje lokalizację sklepu po kodzie, adresie itd. do tego, aby wyszukiwał lokalizację każdej wprowadzanej nieruchomości.

Może ma kroś jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Czyli i tak dla każdej z osobna musisz na mapie określić położenie, nawet gdyby się dało to używając standardowego modułu presty jest sporo zabawy, trochę mniej jeśli włączysz iframe w sklepie i z map google będziesz dodawał iframe.

Oznaczasz punkt na mapie, następnie w prawym dolnym rogu masz taki trybik "ustawienia" i klikasz "udostępnij i umieść mapę" > "umieść mapę" wybierasz wielkości wklejasz kod w opisie produktu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

toved.cz - wprawdzie nie są to nieruchomości, ale hotele, ale wydaje mi się, że można powiązać z tym co chcesz Ty sprzedawać / oferować. Można sobie tam podglądnąć, jak tego typu rozwiązania są wdrożone. strona jest oczywiscie postawiona na prestashop

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dołącze się do tematu bo chcę zrobić na prestashop, wynajmowanie apartamentów.

i mam pytanie.

Jak to jest zrobione na tej stronie  toved.cz  w karcie produktu , widzę odzielnie  opis , ades,  mapa ? czy to wszystko jest w opisie ?

 

U mnie najpierw wyświetlają się cechy, dopiero potem opis, Czy można to zamienić miejscami ? jeśli tak to jak ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...