Jump to content

Uprava reklamy


PePe19

Recommended Posts

Tak jsem objevil tohle v anglické části:

http://www.prestashop.com/forums/viewthread/10842/#49498


Krom tohoto bloku,
existuje plno dalších vylepšených variant pro reklamu v několika modifikacích pro prezentaci. Levý, pravý, footer, header nebo dokonce podklad website prostředí/prostoru!

A to je? Sotew!!! :cheese:


Jen doplním,
umožňuje nastavit do pravého, levého sloupce či do patičky nebo hlavičky eshopu libovolné prvky.
Je podporován i .html formát reklamy nebo .SWF k tomu SWF: pokud chcete upravovat záhlaví, tedy header bez zásahu do kodu PS, lze nastavit proměnu header automaticky vůči SWF souboru. Takže reklamní modul může posloužit i pro prezentaci libovolných prvků.

Jinak už se pracuje na nové verzi Sotew, máme se tedy nač těšit...
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Asi blbej dotaz, ale nejsem si jistej jestli výše napsanému rozumim správně.

Potřeboval bych možnost nastavit si blok reklamy na více reklam. Nyní ho mam nalevo a napravo jen jednou, ale nejde nastavit aby bylo na obou stranách něco jiného, případně na pravé straně, aby bylo bloků s reklamou víc samozřejmě s jinym obsahem...?


www.salvare.cz
Version 1.2.1.0 - 2.462s

Díky

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pro salvare:
Mám v testovací Prestě reklamní modul 'Block advertising'. Ten lze samozřejmě použít jen jednou.

Pak tam mám 4 moduly: 'Block Banner', 'Block Banner2', 'Block Banner3', 'Block Banner4'. Ty lze použít tedy celkem na čtyřech místech. Snad je to odpověď na tvůj dotaz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...