Jump to content
  • 0

obsługa panelu sklepowego PrestaShop™ 1.6.0.6 poprzez TorBrowser-a


F.H INVEST

Question

witam serdecznie !

 

mam problem z obsługą panelu sklepowego PrestaShop™ 1.6.0.6 poprzez Tor Browser-a mianowicie czasami nie mogę się zalogować do samego panelu sklepowego wpisuje poprawne dane do logowania i strona się "wiesza" jak uda mi się już zalogować (po kilku nie udanych próbach) to zostaje automatycznie po pewnej chwili wylogowywany do strony logowania ... Kolejnym problem jest to że po wprowadzeniu danych lub np. nowego katalogu po kliknięciu "Zapisz" wyświetla się strona  "404 STRONA NIEDOSTĘPNA - Niestety podany przez ciebie adres strony nie jest dostępny " 

 

prosił bym o pomoc w rozwiązaniu problemów oraz napisaniu w jaki sposób można skonfigurować sam panel lub Tor-a aby nie występowały wyżej wypisane problemy ... 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

tor browser ma to do siebie, że masz zmienne ip co chwilę

prestashop posiada zabezpieczenie przed zmiennym ip, to w sytuacji gdyby ktoś "podkradł" Twoją sesję, gdy włączy panel z taką podkradzioną sesją, z innym ip - zostanie wylogowany.

 

wszystko ze wzgledów bezpieczeństwa.

możesz sprawdzanie ip wyłączyć w ustawieniach administracyjnych sklepu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

okay . problem z wylogowywaniem został rozwiązany ... wystarczyło zrobic tak jak napisałeś ...

 

a jak rozwiązać ten problem z wprowadzaniem danych ?  chodzi mi dokładnie o to że jak próbuje wprowadzić jakiś produkt lub wprowadzić jakaś kategorie klikam "Zapisz" i wyskakuje strona  "404 STRONA NIEDOSTĘPNA - Niestety podany przez ciebie adres strony nie jest dostępny "  ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dzieje się tak zawsze? czy tylko co jakiś czas?

pytam o to, bo być może problem zwiazany jest z faktem, że trafiasz na jakiś ip w torze, który idzie np. z chin przez meksyk islandię do polski, i po prostu strona nie ładuje się.

 

mimo swoich zalet tor ma wiele wad, w tym fakt, że chodzi "wolno" a niekiedy tak wolno, że aż wcale ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no właśnie nie zawsze ... czasami się uda zapisać jakieś dane a czasami wyskakuje taki komunikat jak wcześniej pisałem ... jest to czasami irytujące i przeszkadza bardzo w pracy ... chciałem zapytać czy jest na to jakiś sposób tzn . skonfigurować jakoś panel lub tor-a ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tutaj panel zarządzania prestą raczej nie pomoże, problem związany jest z torem i zrywaniem / wolnymi mulącymi adresami ip z których korzystasz.

 

btw. skoro o pracy mowa to... po co do pracy tor? ;) nie łatwiej by było bez? 

 

 

jednak jeżeli jest to konieczne to niestety - z torem nie mam do czynienia, jedynie wiem jak działa, i jestem przekonany, że problem jest z tym działaniem toru związany

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...