Jump to content
  • 0

koszyk, ilości, rozmiar zdjęcia


szkut

Question

Witam,

 

Mam trudności z dodaniem produktów, tak jakbym to oczekiwał. Po pierwsze aktualnie strona nie ma być sklepem internetowym, ale stroną, która przestawia ofertę w pewnych segmentach naszej działalności.

 

- Nie wiem jak usunąć przycisk "dodaj" na stronie przeglądania wyboru produtków, oraz koszyk gdy już naciśniemy na produkt. Zaglądając do moduły / pozycje / blok koszyk / nigdzie ten blok nie jest już podpięty.

 

(EDIT: wiem, że powinienem usunąć pewne linikji z pliku product-list.tpl, jednakże co usunę to mam całą białą stronę - kłania się brak znajomośći php. Proszę o pomoc w jaki sposób mam to usunąć, czy też zakończyć inaczej wiersze.

 

Wydeje mi się, że powinienem poprzerabiać te linijki:

					{if ($product.allow_oosp || $product.quantity > 0)}
						{if isset($static_token)}		<a class="button ajax_add_to_cart_button exclusive" rel="ajax_id_product_{$product.id_product|intval}" href="{$link->getPageLink('cart',false, NULL, "add=1&id_product={$product.id_product|intval}&token={$static_token}", false)|escape:'html'}" title="{l s='Add to cart'}"><span></span>{l s='Add to cart'}</a>
						{else}
							<a class="button ajax_add_to_cart_button exclusive" rel="ajax_id_product_{$product.id_product|intval}" href="{$link->getPageLink('cart',false, NULL, "add=1&id_product={$product.id_product|intval}", false)|escape:'html'}" title="{l s='Add to cart'}"><span></span>{l s='Add to cart'}</a>
						{/if}						
					{else}
						<span class="exclusive"><span></span>{l s='Add to cart'}</span><br />
					{/if}

)

 

- kolejną sprawą jest to, że gdy ustawiam stan 0 widnieje na karcie produktu napis "Ten produkt nie występuje już w magazynie" pomimo ustawienia w opcjach katalog / prudukty / aspect 640 / ilość / Tekst gdy ilość>0. Dostępność "proszę o kontakt (18) 443-69-35". Nie upieram się, że ta opcja musi być włączona, może być jakakolwiek, której rezultatem będzie brak jakiś czerwonych uwag, a jedynie widoczny tekst o kontakcie w sprawie produktu.

 

(EDIT:

- tak jak Pan Vekia napisał rzeczywiście tryb katalogu załatwił wszystko katalog -> produkty -> dany produkt -> po prawej stronie opcje -> odchaczasz "sprzedaż (tryb katalogu jeśli nieaktywne)" i zachaczasz cene. zostaje sprawa tylko kontaktu, ale to mogę dodać do krótkiego opisu DZIĘKI! )

 

- ustawiłem w opcjach preferencje / zdjęcia / thickbox_default / rozmiar przestawiłęm z 600x600 na 2000x2000. Będąc na karcie produtku klikając na powiększ zdjęcie pojawia mi się "małe zdjęcie" +/- 600x600 (nie jestem w stanie tego sprawdzić) natomiast klikając prawym klawiszem myszy / view / pojawia się faktycznie zdjęcie 2000x2000. Chciałbym aby duże zdjęcie pojawiało się odrazu. Jeżeli rozmiar 2000x2000 jest za duży to jaki jest największy możliwy do pojawienia. Ewentualnie jeżeli jest to niemożliwę to fajna była by opcja "lupy" gdzie w małym okienku przegląda się duże zdjęcie.

 

(EDIT:

- doedukowałem się i w opcjach preferencje -> zdjęcia... zjeźdzamy na dół zdjęcia produktów opcja "Zdjęcie wygenerowane przez" - mam do wyboru automatycznie, co miałem i działa; szerokość co wydaję mi się, że powinno powiększać zdjęcie do szerokości rozmiaru roździelczośći monitora - nie działa; no i wysokość co powiększa do wysokośći strony - rezultat to samo co automatycznie. Opcja do szerokośći strony była by satysfakcjonująca gdyby działała po mojej myśli, a tak to czy znacie jakiś darmowy moduł na powiększanie przeglądanych zdjęć?

 

BAJKA: http://www.prestashop.com/forums/topic/301879-module-elevatezoom-for-prestashop-zoom-and-magnifier-effects-on-images/ )

 

- jak w polu edytor tekstu gdy dodajemy szczegółowe informacje o produkcie zrobić kolumnę (kolumnę w sensie edycji tekstu tak jak w wordzie)

 

www.kuguar.pl

 

Pozdrawiam, Paweł

Edited by szkut (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

 

 

Zaglądając do moduły / pozycje / blok koszyk / nigdzie ten blok nie jest już podpięty.

nie wiem z jakiej wersji presty korzystasz, jeżeli to 1.5.x to usuń także moduł block user info.

najłatwiej będzie włączyć tryb katalogu w ustawienia > produkty

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...