Jump to content
  • 0

Jak zmienić tekst w punkcie 2 metody dostawy?


serosi

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

mi to wygląda na modyfikację, sprawdź plik order-opc.tpl znajdujący się w katalogu z Twoim szablonem.

chcesz to zmienić? czy usunąć? jak pierwsze, dodatkowo zerknij w lokalizacja > tłumaczenia > tłumaczenia front office (dla wspomnianego powyżej pliku)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

mi to wygląda na modyfikację, sprawdź plik order-opc.tpl znajdujący się w katalogu z Twoim szablonem.

chcesz to zmienić? czy usunąć? jak pierwsze, dodatkowo zerknij w lokalizacja > tłumaczenia > tłumaczenia front office (dla wspomnianego powyżej pliku)

Witam, dzięki za odpowiedź,

tak to jest modyfikacja. Jestem laikiem, i nie za bardzo wiem co gdzie mam zmienić. Vekia mógłbyś bardziej po drobniej napisać co i jak? Chciałbym zmienić tekst, mam sklep PrestaShop™ 1.4.4.1 . Mam wejść w FTP czy w sklep?

p.s. Vekia - Dodatkowe pytanie prywatne czy zajmujesz się optymalizacją sklepu ?   

Link to comment
Share on other sites

  • 0

sprawdź zawartość pliku order-opc.tpl który znajduje się w katalogu z Twoim szablonem - wejdź tam przez FTP.

możesz wkleić zawartość tego pliku tutaj, przeanalizuję kod i zobaczymy co jest grane ;)

 

optymalizacja sklepu to temat dość obszerny, 

za wiele się nie da zrobić w przypadku, gdy np. mamy baaardzo słaby hosting

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...