Jump to content
  • 0

Prestashop 1.6 wersja stabilna opublikowana!


vekia

Question

90 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

aktualizacja z 1.5.6.2 przebiegła bez problemów. Oczywiście robiłem na serwerze testowym. W wersji 1.5 miałem zmodyfikowany defaultowy szablon który po aktualizacji jest oczywiście totalnie 'rozjechany'.

Brakuje polskich znaków zarówno BO jak i FO może ktoś wie jak to poprawić?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jestem tu nowy dzień dobry,

nie mogę zaktualizować wersji do 1.6 z wersji 1.5.6.0 poprzez 1-click Upgrade sklep jest na Hostinger

a błąd jest jak poniżej, co zrobić , jak żyć ?

 

zip->extractTo() : unable to use /home/u383519650/public_html/shop/Jakub/autoupgrade/latest as extract destination.

 

dzięki z góry za podpowiedź, pewnie prosta ale niekoniecznie dla mnie :-)

Jakub

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wszystko zależy z jakich wersji korzystacie obecnie. Ja mam taki problem z przejsciem z wersji 1.4.6.2 do wersji 1.5 po aktualizacji mamy białą strone która po prostu nie chodzi :) ale to kwestia dopasowania wszystkiego>


Radzę stworzyć kopie strony zainstalować waszą wersje prestashop gdzieś jako testową zaktualizować i zacząć przystosowywać .

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Czy też macie kłopot z dodaniem/modyfikacją kategorii?

 

 

[edit]

Doszukałem się na stronie http://forge.prestashop.com/secure/Dashboard.jspa wskazówek.

Przyczyna jest rozwiązana i i uaktualniona w pliku "admin" który można pobrać tutaj https://github.com/PrestaShop/PrestaShop po "wklejeniu" i podmianie nazwy wszystko wróciło do normy.

Przynajmniej to co na razie sam wychwyciłem :)

Edited by WartoWiedziec (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok, kolejny mam problem, jak zmienić pozycję koszyka na prawą stronę no i nie mogę nic przenieść na prawą kolumnę. Typu, promocje czy facebooka.

Na stronie mam dwie opcje wyszukiwania, górną bez problemu mogę wyłączyć w modułach a drugiej nie wiem gdzie szukać.

Do wglądu mój sklep sklepzledami.pl

 

| góry dzięki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W tej samej pozycji tylko przesunięte w prawo.

Oraz by w prawej części strony umieścić inne bloki typu dział promocja

No i teraz odkryłem, że jak dodam produkt do koszyka to nie ma obrazka tylko jest znak zapytania. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

podkreślam, że nie masz prawej kolumny, więc dodanie innych bloków pod koszykiem nie wchodzi w tym wypadku grę. Dlatego, że  Twój koszyk jest podpięty pod hook displayTop, tj. zaraz pod menu. Dodatkowe bloki nie będą się wyświetlać jako prawa kolumna, tylko jako niezależne elementy takie jak menu (na całą szerokość strony)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No w sumie racja, tak niech będzie:)

ale dzięki wielki za odp.

Jeszcze jak wyłączyć  te pole wyszukiwania co zaznaczyłem szczałką i dlaczego nie wyświetla miniaturek produktu? jak kliknę na zdjęcie to otwiera się dobrze.

Adres zdjęcia normalnego co otwiera http://sklepzledami.pl/img/p/5/8/58-thickbox_default.jpg

adres znaku zapytania

http://sklepzledami.pl/img/p/5/8/58-cart_default.jpg

post-544428-0-72128100-1395239173_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A ja mam pytanie do @vekia: czy jest jakaś "sztuczka", by można było ustawić globalnie dla produktów system rabatowy?

W sklepie http://plytacmb.pl ustawiałem to ręcznie i dla każdego artykułu osobno. W obecnej wersji jest to jeszcze bardziej czytelne, ale ustawianie tego jest czasochłonne ;) stąd moje pytanie o rozwiązanie jak to zautomatyzować :)

 

[edit]

No cóż i tą sztuczkę znalazłem: w "Zasadach ceny". Dawno nie zmieniałem silnika sklepu :) - różnice pomiędzy 1.4 a 1.6 są przeogromne, ale na korzyść tej najnowszej.

Edited by WartoWiedziec (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdaje się, że ten Theme automatycznie dostraja się do smartfona i tabletu. Sprawdzałem na Lumia 800 i 625 - daje radę i wyświetla się czytelnie.

 

Dokładnie! Ten Theme jest responsywny, choć nie nie ma sensu go rozbudowywać o trzecią kolumnę, bo straci to sens :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, już udało mi się wyświetlanie zdjęć poprawić. Trzeba wgrać zdjęcia w obydwu wersjach językowych.

 

Ale jest inny problem:

Ponadto mam serwer w OVH i często mam słaby dostęp. OVH twierdzi, że to wina skonfigurowania Presty. 

 

Czy ktoś też ma problem z dostepem i wolną pracą, jak to poprawić ?

Edited by eurotorebka-pl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

oto kolejne problemy:

 

1) wprowadziłem na sklepie: eurotorebki.pl swoje linki pod zdjęcia z pierwszej strony, ale nadal jest przekierowanie na stronę presty ? - czy ktoś już sobie z tym poradził ?

 

2) wprowadziłem nowy produkt do sklepu: eurotorebki.pl do kategorii: Bagaż/Walizka kabinówka mała, ale niestety nie widać go w tej kategorii (w ogóle na drugiej stronie produktów nic nie widać tylko komunikat: nie ma żadnych produktów) mimo prawidłowego powiązania. Ale tak jest też dla kategorii męskiej na pierwszej stronie pokazuje, że jest 28 produktów, ale na 2 stronie wyskakujekomunikat: nie ma żadnych produktów - czy ktoś już to przewalczył ?

 

3) w opisie kateghori wprowadzam tekst, ale jest on wyświetlany na zdjęciu kategorii, - jak to wyeliminować ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Czy ktoś z autorów może się wypowiedzieć na zadawane przez nas pytania

 

1) wprowadziłem na sklepie: eurotorebki.pl swoje linki pod zdjęcia z pierwszej strony, ale nadal jest przekierowanie na stronę presty ? - czy ktoś już sobie z tym poradził ?

 

tu wprowadziłem zmiany bezpośrednio wtabelach i poszło !

 

2) wprowadziłem nowy produkt do sklepu: eurotorebki.pl do kategorii: Bagaż/Walizka kabinówka mała, ale niestety nie widać go w tej kategorii (w ogóle na drugiej stronie produktów nic nie widać tylko komunikat: nie ma żadnych produktów) mimo prawidłowego powiązania. Ale tak jest też dla kategorii męskiej na pierwszej stronie pokazuje, że jest 28 produktów, ale na 2 stronie wyskakujekomunikat: nie ma żadnych produktów - czy ktoś już to przewalczył ?

 

3) w opisie kateghori wprowadzam tekst, ale jest on wyświetlany na zdjęciu kategorii, - jak to wyeliminować ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Czy ktoś z autorów może się wypowiedzieć na zadawane przez nas pytania

 

1) wprowadziłem na sklepie: eurotorebki.pl swoje linki pod zdjęcia z pierwszej strony, ale nadal jest przekierowanie na stronę presty ? - czy ktoś już sobie z tym poradził ?

 

tu wprowadziłem zmiany bezpośrednio wtabelach i poszło !

 

2) wprowadziłem nowy produkt do sklepu: eurotorebki.pl do kategorii: Bagaż/Walizka kabinówka mała, ale niestety nie widać go w tej kategorii (w ogóle na drugiej stronie produktów nic nie widać tylko komunikat: nie ma żadnych produktów) mimo prawidłowego powiązania. Ale tak jest też dla kategorii męskiej na pierwszej stronie pokazuje, że jest 28 produktów, ale na 2 stronie wyskakujekomunikat: nie ma żadnych produktów - czy ktoś już to przewalczył ?

 

3) w opisie kateghori wprowadzam tekst, ale jest on wyświetlany na zdjęciu kategorii, - jak to wyeliminować ?

A czy szanowny kolega zrobił :

- czyszczenie pamięci przeglądarki? crtl+shift+del

- twarde odświeżanie crtl+F5

- czyszczenie cashe w admin/wydajność/

- włączenie na czas zmian w powyższej sekcji "wymuś kompilację"

 

Myślę, że jeśli wszystko jest prawidłowo powiązane to wszystko winno działać po tych czynnościach.

Ale jeśli zostało wykonane i nie działa to rzeczywiście jest jakiś problem do rozwiązania.

 

[edit]

 

jeśli kogoś interesuje to pracuję nad sklepem z płytami ;) , na razie to w wersji dev http://e-p21.home.pl/plytacmb-dev/ a "stary" http://plytacmb.pl

 

Edited by WartoWiedziec (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam

Mam prośbę o pomoc, po aktualizacji do najnowszej wersji zmienił się cały szablon, z pewnymi rzeczami daliśmy sobie radę, ale zostało jeszcze kilka:

-jak ustawić aby slider na stronie głównej był na szerokości całej strony bo teraz po prawej stronie znajdują się 2 reklamy, chciałbym je usunąć i w tym miejscu slider na cała szerokość.

- jeżeli nie da się tego zmienić to gdzie jak podmienić te reklamy na swoje grafiki + link, nie mogę tego nigdzie znależć w modułach aby to edytować

- jak powiekszyć head z logo strony teraz jest to malutki prostokąt w lewym górnym rogu

Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem jak to ugryżć

adres strony

protectormaxx.pl

Z góry dziękuje 

Pozdrawiam

Wojtek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wojtku,

 

edycja jest w module theme, czy w samym temacie. Ale jak tam to robiłem nie poszło. Zdjęcoia podmieniałem bezpośrednio w oprogramowaniu poprzez FTP, a linki pozmieniałem bezpśrednio w tabeli bazy. Ale nie wszytsko jeszcze ogranąłem.


Witam

Mam prośbę o pomoc, po aktualizacji do najnowszej wersji zmienił się cały szablon, z pewnymi rzeczami daliśmy sobie radę, ale zostało jeszcze kilka:

-jak ustawić aby slider na stronie głównej był na szerokości całej strony bo teraz po prawej stronie znajdują się 2 reklamy, chciałbym je usunąć i w tym miejscu slider na cała szerokość.

- jeżeli nie da się tego zmienić to gdzie jak podmienić te reklamy na swoje grafiki + link, nie mogę tego nigdzie znależć w modułach aby to edytować

- jak powiekszyć head z logo strony teraz jest to malutki prostokąt w lewym górnym rogu

Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem jak to ugryżć

adres strony

protectormaxx.pl

Z góry dziękuje 

Pozdrawiam

Wojtek

Wojtku,

 

edycja jest w module theme, czy w samym temacie. Ale jak tam to robiłem nie poszło. Zdjęcoia podmieniałem bezpośrednio w oprogramowaniu poprzez FTP, a linki pozmieniałem bezpśrednio w tabeli bazy. Ale nie wszytsko jeszcze ogranąłem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A czy szanowny kolega zrobił :

- czyszczenie pamięci przeglądarki? crtl+shift+del

- twarde odświeżanie crtl+F5

- czyszczenie cashe w admin/wydajność/

- włączenie na czas zmian w powyższej sekcji "wymuś kompilację"

 

Myślę, że jeśli wszystko jest prawidłowo powiązane to wszystko winno działać po tych czynnościach.

Ale jeśli zostało wykonane i nie działa to rzeczywiście jest jakiś problem do rozwiązania.

 

[edit]

 

jeśli kogoś interesuje to pracuję nad sklepem z płytami ;) , na razie to w wersji dev http://e-p21.home.pl/plytacmb-dev/ a "stary" http://plytacmb.pl

 

Zrobiłem to wszystko i dalej nic

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

jak przechodzę, jako Klient na drugą stronę produktów w danej kategorii dostaję komunikat: nie ma żadnych produktów moimo, że jest ich na 3 strony to system ich nie pokazuje, lae wyszukiwarka znajduje - czy ktoś może podpowiedzieć co zrobić, aby wyświetlane były produkty na kolejnych stronach, a nie tylko na pierwszej

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wie ktoś czy po aktualizacji z 1.5.6.2 do 1.6 traci się (przeważnie) tylko wygląd/szablon czy ten moduły, cmsy, ustawienia, produkty itp?

Można uaktualnić do 1.6 nie zmieniając szablonu, ustawień i całej reszty rzeczy (tylko "silnik presty")?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi dlaczego w wersji 1.6 nie wyświetlają się miniatury zdjęć produktów? 
A odnośnie css - w poprzednich wersjach ustawiało się że nie chcemy cache'a i zmiany css były widoczne. W wersji 1.6 nie działa... Jak to ustawić? z góry dzięki

Link to comment
Share on other sites

  • 0

to szczerze mówiąc to zainstaluj najnowsza wersję i przenieś produkty, ja dzisiaj zrobiłem RESTORE BACKUP  do 1.5.6 , bo po upgradzie tego nie da się używać... za dużo błędów jeszcze... bleh

 

Również zainstalowałem nową na czystej bazie, ale wciąż są jakieś bugi, np. nie można pozbyć się (czyt. wyłączyć/odinstalować) niektórych modułów (payment by  check), dalej: zmiana zdjęć i ustawień w homeslider czy konfigurator motywu; jak poprzednicy; potwierdzam nie da się tego konfigurować z poziomu zaplecza, spróbuję jak kolega z eurotorebka-pl na "twardo" w Mysql. Inna myśl to może zaciągnięcie wersji z GitHuba https://github.com/PrestaShop/PrestaShop i instalacja wersji dev z poprawionymi plikami da jakiś rezultat, mam na myśli szybsze uporanie się z problemami niż czekanie na oficjalne poprawki :). I jeszcze można śledzić poprawki tutaj http://forge.prestashop.com/browse/PSCSX.

 

Jedno mnie nurtuje i tu pytanie do obeznanych w temacie: czy po instalacji "na czysto" wymianie bazy w Msql, i podmianie plików /config, /img, /mails i /modules, jak to było w przypadku PS1.4xx zadziała taki manewr? Ktoś próbował? Wpisywanie na nowo nawet niewielkiej ilości produktów jest czasochłonne, a importu *.cvs jakoś nie mogę opanować.

Edited by WartoWiedziec (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

You don't have permission to access /pl/ on this server.

 

zropiłem przejście z 1.4.4.1 na 1.6.0.5

 

i teraz jak wchodzę na swoją strone mam komunikat You don't have permission to access /pl/ on this server.

mam zainstalowane pare języków jak wchodze na /en/ wszystko działa

w momencie kiedy jestem na jakimś produkcie i przechodzę na pl wszystko jest ok

 na PL na główną stronę znowu pojawia się błąd You don't have permission to access /pl/ on this server.

 

moze ktoś pomoże

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja miałem ten problem kiedyś na 1.5.6 po tym jak najpierw

  1. zainstalowałem prestę, z 2 językami
  2. usunąłem język en czy pl, ponieważ miał błędny ID
  3. zainstalowałem inną bazę do tego samego wydania presty, ale ID języka było inne

Nie miałem czasu się tym bawić, więc w końcu zostałem przy tym wydaniu z którego przenosiłem bazę.

U mnie tez nie było problemu z EN.

Edited by mentalspot (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

to mój pierwszy wpis na forum.

Czy działają u Was na 1.6 "Reguły cenowe katalogu". Mam sklep z naklejkami w różnych rozmiarach i kaplica. 

Na 1.5 wszystko działało pięknie. Reguły poustalałem na Grupy atrybutów, a tutaj nie działa to kompletnie.

Czy to taki odgórny błąd, czy ja coś pokaszaniłem?

 

Będę wdzięczny za odp.

Edited by idealhair (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Moje uwagi do wersji stable : z tego co przetestowałem na google chrome wszystko działa, na operze - nie ma opcji wyboru skórki/czcionki na froncie, nie dziala za zapleczu wczytywanie plików np. z modułów baner czy konfigurator motywu i jest problem z polskimi czcionkami opisywany już w temacie o wersji 1.6.0.5 (nie ma tego problemu na chrome). Na explorerze mam całe zaplecze rozjechane i nawet nie testował nic więcej 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Moje uwagi do wersji stable : z tego co przetestowałem na google chrome wszystko działa, na operze - nie ma opcji wyboru skórki/czcionki na froncie, 

a czy logowałeś się do back office? bo bez zalogowania się do BO i kliknięcia w link do sklepu konfiguracji skórki nie będzie. to narzędzie dla admina, nie dla kazdego

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ok. masz racje - nie wiedziałem że trzeba w link kliknąć. Reszta jednak j.w.+ nieche się mi dac zainstalowac moduł do systemu transakcyjnego przelewy24 - niby podaja na ich stronie że do wersji 1.6 jest instalowalna, po instalacji podaje że moduł został dodany a jednak go nie ma.

Edited by Arapaho5 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

CZY U CZY Też nie działa Jak Mucha w Smole, czyli Prawie wcale CZY U Tylko z Mnie. Ja mam Kanalizacja OVH.

 

CZY ktos mial problemu Też z lokalu BARDZO wolnym działaniem i juz go rozwiązał, jeżeli tak do prosze o Informacji wspól zrobic? Bo jak do MA TAK wyglądać na wywalę TA Preste i nikomu NIE BEDA JEJ polecał, a wręcz przeciwnie.

 

I jeszcze click here NIE radzi Sobie z językiem.

Edited by eurotorebka-pl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sprawdź i Ustaw

1-click Upgrade > More options (Expert mode) > major release >save

Teraz powinna być widoczna aktualizacja 1.6.

 

Rozwiązało problem - dzięki :)

Mam nadzieję, po aktualizacji do 1.6.0 stable (1.6.0.6) z 1.5.6.2. nie rozsypie się sklep i płatny szablon

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Od jakiegoś czasu wywala mi taki błąd "Javascript error (parseJSON) detected for action "upgradeNow". Starting restoration..."

przez to nie mogę zaktualizować wersji prestashop. Da się coś z tym zrobić?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Od jakiegoś czasu wywala mi taki błąd "Javascript error (parseJSON) detected for action "upgradeNow". Starting restoration..."

przez to nie mogę zaktualizować wersji prestashop. Da się coś z tym zrobić?

pozdrawiam

 

Mam taki sam problem, walczyłem z google ale nie mam żadnego rozwiązania. Prosimy o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam

Mam pytanie,mianowicie chcąc uaktualnić wersję presty z 1.5.2 do 1.6 poprzez opcję jednego kliknięcia miałem do wyboru jedynie 1.5.6.2(najnowsza wersja) poprzez Instalatron. Zrobiłem świeżą instalację wersji 1.6 na serwerze ale oczywiście cały cms, informacje i grafika, a co najgorsze produkty do wrzucenia ponownie. Znacie jakiś szybszy sposób żeby starą wersję zaktualizować aby wszystkie dane ze starej wersji zostały na nowej? Jestem dość świeżym użytkownikiem, więc proszę o wyrozumiałość.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Aktualnie chcąc wejść w konfigurację modułu wyświetla mi się biała strona lub czasami coś zaskoczy i wywali mi błąd "nie masz uprawnień do konfiguracji tego modułu". Próbowałem go odinstalować i zainstalować ponownie, tak jak i usuwać i instalować ale nic nie pomogło. Co zrobić z tym fantem? Może z czymś się gryzie ten moduł?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Właśnie skończyłem aktualizację z 1.5.6.2 do 1.6.0.6 i aktualizację płatnego szablonu

Aby wszystko zagrało musiałem wykonać ponad 40 rożnych operacji. 
 
Aktualizacje testowałem na klonie sklepu. Dopiero potem na sklepie. Po drodze pojawiły się problemy z najnowszą wersją szablonu, ale support zadziałał.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Drodzy użytkownicy PS pomóżcie. Nie mogę otworzyć konfiguracji modułu aktualizacji jednym kliknięciem. Ciągle wyrzuca białą stronę! Odinstalowywałem moduł i instalowałem na nowo, resetowałem i nic... Dodatkowo przeszedłem od wersji 1.5.2 do 1.5.6 i w każdej było to samo... Chcę przejść do 1.6 ale instalowanie czystej wersji i przerabianie wszystkiego, a ponad to wrzucanie wszystkich produktów na nowo mnie przeraża. Jest jakiś sposób na to?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Drodzy użytkownicy PS pomóżcie. Nie mogę otworzyć konfiguracji modułu aktualizacji jednym kliknięciem. Ciągle wyrzuca białą stronę! Odinstalowywałem moduł i instalowałem na nowo, resetowałem i nic... Dodatkowo przeszedłem od wersji 1.5.2 do 1.5.6 i w każdej było to samo... Chcę przejść do 1.6 ale instalowanie czystej wersji i przerabianie wszystkiego, a ponad to wrzucanie wszystkich produktów na nowo mnie przeraża. Jest jakiś sposób na to?

 

Jeżeli nie możesz otworzyć aktualizacji 1 kliknięciem to jak zaktualizowałeś?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak jak napisałem, nie mogę wejść na stronę aktualizacji w module 1-click... bo wyrzuca mi białą stronę, natomiast poprzez installatron na serwerze linuxpl.com jest możliwość aktualizacji automatycznej wybranych aplikacji ale wyświetla się tylko możliwość aktualizacji presty do 1.5.6 maksymalnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zmieniłem, poniższe zostają w niezmienionej formie?

define('_PS_DEBUG_PROFILING_', false);

define('_PS_MODE_DEMO_', false);
 
Gdzie powinny pojawić się błędy? Po kolejnej próbie wejścia do konfiguracji modułu wyświetla się jedynie biała strona...
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Znalazłem błąd ale byłbym wdzięczny za oględziny co w tej linii jest nie tak?

Błąd:

Fatal error : Call to undefined method AdminSelfUpgrade :: addCSS () in / home / mifka / domains / mifka.pl / public_html / modules / PayU / payu.php na linii 464

 

linia 464:  $this->context->controller->addCSS(_MODULE_DIR_.$this->name.'/css/payu.css');

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za pomoc. Mam jeszcze pytanie dla zaawansowanych;) Mianowicie, udało mi się zaktualizować wersję do 1.6, jednakże po wszystkich zmianach w poprzednich wersjach, przesuwaniu, usuwaniu pewnych rzeczy aktualny szablon bynajmniej NIEwygląda. Tutaj pytanie, czy jest możliwość wrzucenia czystego pliku z szablonem standardowym do pliku theme i czy będzie to funkcjonować? Albo czy jest opcja zresetowania ustawień do standardowych w panelu administracyjnym?(domyślam się,że to byłoby zbyt piękne)?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

jak przechodzę, jako Klient na drugą stronę produktów w danej kategorii dostaję komunikat: nie ma żadnych produktów moimo, że jest ich na 3 strony to system ich nie pokazuje, lae wyszukiwarka znajduje - czy ktoś może podpowiedzieć co zrobić, aby wyświetlane były produkty na kolejnych stronach, a nie tylko na pierwszej

 

Witam mam pytanie czy udało się rozwiązać ten problem  - druga strona "Nie ma żadnych produktów

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...