Jump to content
  • 0

Logowanie do panelu administratora z i bez przedrostka "www"


minibi

Question

Witam wszystkich,

Postanowiłem napisać o swoim "problemie" na forum, ponieważ wyczerpałem już wszystkie wskazówki, jakie znalazłem na www. 

 

Mniej więcej przed tygodniem zrobiłem update PS z wersji 1.4.4.1 do wersji 1.5.6.2. Aktualizacja była robiona ręcznie - z wykorzystaniem instrukcji PS. Sklep jest postawiony na serwerach home.pl, więc wymagał kilku drobnych zmian - choć i tak zauważyłem znaczącą poprawę do poprzedniej instalacji. Co do jego funkcjonalności nie mam zastrzeżeń. Zauważyłem tylko jedną dziwną rzecz.

 

1. W pliku htaccess mam zrobione przekierowanie na domenę z przedrostkiem "www" - plik wygenerowany automatycznie przez system PS

2. W panelu administracyjnym - w obydwu polach w sekcji SEO - mam ustawioną domenę z "www".

 

To co mnie dziwi, to fakt, że podczas logowania się do panelu administratora z użyciem w nazwie adresu przedrostka "www" strona się przeładowuje i nie pozwala mi się zalogować.... choć są wyjątki :).

 

Wycięcie z adresu sklepu przedrostka "www" umożliwia zalogowanie się do panelu bez najmniejszego problemu - pojawia się oczywiście komunikat "Jesteś obecnie połączony z następującą nazwą domeny [tu domena]. To inna wartość od nazwy domeny głównego sklepu ustawionej w karcie "SEO i URL".

 

Czy ktoś z Was spotkał się z tym wcześniej i ma jakieś rozwiązanie?

ps. dodam może że jestem informatykiem samoukiem ;)

 

Pozdrawiam

Marcin

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...