Jump to content
  • 0

Problemy z tłumaczeniem nie których modułów


roman.b

Question

Witam,

Mam następujący problem z niektórymi tłumaczeniami modułów nie wiadomo dlaczego tłumaczenia są dostępne w karcie "tłumaczenia" >> tłumaczenia modułów lub frontu a jak wejdę w konfigurację modułu to nie ma tego tłumaczenia i obojętnie jaki język wybiorę jest zawsze po Angielsku

Jedynie w polach modułów gdzie można wpisać tekst do danego języka i zapisać to wtedy działa a w karcie tłumaczeń jak był dany język nic się nie zmienia pomimo że np. wpisałem w innej formie wyrażenie .
 

Np. wczoraj miałem statusy wysyłek w administracji po Polsku a dziś nie wiadomo dlaczego już mam po Angielsku.

Przykładowe moduły:
- blok bezpieczeństwo

- moduł kontaktu

- Megamenu

Może ktoś podpowie dlaczego tak jest

Edit: ktoś mi podpowiedział że to może być przyczyną niechlujnie zakodowanego szablonu - prawda?

Edited by roman.b (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie wiem czy widziałeś, ale na Blogu Leo od którego kupiłeś szablon jest szczegółowa instrukcja jak wszystko tłumaczyć na inne języki.

 

To może pokażesz mi to bo ja takich informacji nie znalazłem, ogólnie o instalacji tego na ich stronie guzik jest.

Tłumaczyć? jak to niby ma tłumaczenie w standardzie komuś chyba coś się pomyliło

 

 

Nie, nie jest rozwiązany bo przez ten szablon prawda podobnie mam problemy z resztą modułów które nie wchodzą w skład Leo a zaczynają się cyrki.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...