Jump to content

Ruční registrace položek do eshopu - PrestaShop


tekky

Recommended Posts

Hledám několik zájemců na práci : plnění eshopu (PrestaShop) položkami, dle dodaných instrukcí.

Podmínky/požadavky:
- zkušenosti s vkládáním/registrováním položek do PS v 1.4 a 1.5
- mít čas denně alespoň na několik desítek/stovek položek
- spolehlivost

Nabízím 6,- Kč za každou registrovanou položku dle dodaného manuálu
Během hodiny lze vložit i více než 20 položek, vše je závislé pouze na Vaší tvořivosti a znalosti prostředí. Při zcela bezchybné práci nabízím 8,- Kč / položka (platí při více než 100 položek bez chyb)

V případě zájmu mne kontaktujte a zašlu Vám podrobné info na email [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Kolik těch položek je? Vždy jsem měl úspěch s poskládáním dat do Excel tabulky. Pak to jde naimportovat přes CSV anebo pokud jsou data neimportovatelná kompletně (třeba kvůli více jazykům) pak v kombinaci s SQL dotazy stvořenými v té samé tabulce.

 

Úspora času a námahy zaručena. Kontrola chyb přímo v shopu je namátková.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolik těch položek je? Vždy jsem měl úspěch s poskládáním dat do Excel tabulky. Pak to jde naimportovat přes CSV anebo pokud jsou data neimportovatelná kompletně (třeba kvůli více jazykům) pak v kombinaci s SQL dotazy stvořenými v té samé tabulce.

 

Úspora času a námahy zaručena. Kontrola chyb přímo v shopu je namátková.

Můžu se zeptat na nějaký určitý postup při vkládání přes excel ? Jak to ušetří čas ?

Link to comment
Share on other sites

Z dat ve sloupcích tabulky si vytvořím jeden nebo víc SQL dotazů/řádek. V celé tabulce to dá X SQL dotazů, které stačí zkopírovat a vykonat třeba v phpMyAdminu.

 

Místo ručního opakovaného zapisování a ukládání každé jedné stránky je to jednorázová akce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...