Jump to content

Různé platební podmínky podle typu zákazníka


Plamenomet

Recommended Posts

Při nakupování v e-shopu mám nastaveny možnosti platby "Dobírka" a "Převod peněz na účet" , potřeboval bych, ale pokud u mne nakupuje nějaká státní organizace, aby pro ní přibyla i možnost platby " Na fakturu", Nevíte jestli existuje nějaký modul který by to umožnil ? Nebo není tady někdo kdo by mi tuto funkci doprogramoval ? Jedná se tedy o to přidat zaškrtávací políčko " Státní organizace" na stránku s registrací a při zaškrtnutí se umožní volba platby "na Fakturu". Díky

Link to comment
Share on other sites

ja tedy mam toto a resim uplne jednoduse ... zakaznik ma platbu prevodem ale konkretnimu zakazniku zasilam ke stahnuti fakturu kde je splatnost a ted to dulezite : stejne je to z 99% prevodem ... zbytecne bych si to nekoplikoval.

(uvedomte si ze s kazdym upgradem budete resit upravu modulu coz vetsinou neni otazka jednoho dne paklize se v tom sami nevyznate a nepredelate ihned )

Link to comment
Share on other sites

Já bych to řešil přes skupiny zákazníků. Vytvoř si skupinu "Státní organizace" a povol platbu na fakturu jen této skupině.

 

Povolené platební metody se dají nastavit pro skupiny zákazníků, měny nebo státy.

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za radu s vytvořením skupiny zákazníků, ale toto podle mne funguje pouze pro již registrované zákazníky, nebo je možné na stránku s registrací kterou vyplňuje nový zákazník přidat výběr skupiny zákazníků ? Díky

Link to comment
Share on other sites

Potom toto řešení (skupiny zákazníků )nemá význam, protože pokud by u mne chtěla nakupovat státní organizace ( většinou se jedná o školy a školky ), musela by mě nejdříve kontaktovat e-mailem nebo telefonicky, já bych jí zaregistovat v prestashopu a pak jí zaslat údaje přes které se přihlásí a učiní nákup.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...