Jump to content

Kde může být problém 1.5.3.1


djmila

Recommended Posts

presta 1.5.3.1

 

Problém je když dám zásilku doručenou bez faktury naskočí možnost generování dodacího listu (DL). Ovšem při stisku naskočí nové okno které je prázdné ( žádná chyba není generovaná)

 

ovšem stiskem generovat fakturu + DL vše se vygeneruje jak má. včetně DL ( což nechci .. chci zachovat správné pořadí faktur)

 

problém s generovaním větších (více stránkových) pdf souboru je malý memory limit (50MB nestačí) teď mám 150 a běhá to celé daleko svižněji ( musel jsem dokoupit k hostingu)

 

zřejmě by se mohlo jednat o tento bug http://forge.prestashop.com/browse/PSCFV-5079

 

rád uslyším vaše nápady ..

Link to comment
Share on other sites

Ta chyba to nejspíš nebude. Byla ve verzi 1.5.1.0 a je označená jako vyřešená.

 

Prázdné okno nebo stránka se objeví vždy, když dojde k neřešitelné chybě a je vypnuto zobrazování chyb. Po zapnutí zobrazování budeš vědět víc.

Link to comment
Share on other sites

ja jsem mel zapnutý chyby ( proto jsem odstranil chybu u větších souboru pdf ... tj prikoupeni memory limitu ) tohle okno nehazi zadnou chybu .. tak je to psany v prestashop forge ..proste jen nova bila stranka kde ma byt text DL ale to tam neni -BO se tvari jako vygenerovany ale bez textu (po vygenerovani jeste FA uz se zobrazi normalne ) navic ani tam neni oznacena jako vyresena

 

@ini_set('display_errors', 'on');

 

treba se pletu a budu rad za pomoc

Edited by djmila (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...