Jump to content

constantina

Recommended Posts

Merhaba,

Siteme yeni paypal modülünü kurdum, fakat modülün içerisinde tr imaj dosyaları yoktu. İmaj dosyalarını kendim yükledim, paypal doğru çalıştı fakat tam bu sırada sitede içerisinde "log" kelimesi geçen tüm dosyalar silindi. Elimdeki yedek dosyalarından eksik imaj,mail vb. dosyaları geri yükledim, bir süre sonra yine kendi kendilerine silindiler.

Bu arada eksik dosyaları yüklediğimde dahi languageblock ve currencyblock modülleri çalışmadı. Mesela normalde döviz kurunu TL'ye çevirmek istediğinizde blokun üstüne geldiğinizde menü aşağı doğru açılıyor ve kurlar çıkıyor, fakat log dosyaları silindikten sonra bu özellik kayboldu.

Benzer bir şey tecrübe eden var mıdır?

Prestashop versiyon: 1.4.6.2

Tema: Prestashop new

Selam,

Modül ile ilgili genel bir sorun sanırım, dil dosyaları ve resim dosyalarından dolayı sorun yaşadığınızı düşünmüyorum, bir de log dosyalarının silinmesi modülü bu yönde etkilemez sanırım:

Paypay Modülünü devre dışı bıraktığınızda, dil ve para birimi modülleri doğru çalışıyor mu acaba?

İyi çalışmalar :}

• Like 1

Selam,

Modül ile ilgili genel bir sorun sanırım, dil dosyaları ve resim dosyalarından dolayı sorun yaşadığınızı düşünmüyorum, bir de log dosyalarının silinmesi modülü bu yönde etkilemez sanırım:

Paypay Modülünü devre dışı bıraktığınızda, dil ve para birimi modülleri doğru çalışıyor mu acaba?

İyi çalışmalar :}

Merhaba,

Bu ve benzeri hataları çözmek için tarayıcıların Developer Tools özelliklerini de kullanabilirsiniz.

Ayrıca sorun yaşadığınız site adresi nedir acaba?

İyi çalışmalar.

Arkadaşlar öncelikle cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

selin, çok teşekkürler, her şeyi denedim zannediyordum ama modülü devre dışı bırakınca gerçekten de currency ve language çalıştı. Yabancı forumlarda yeni paypal modülünün hatalarını arattığımda bu tip bir soruna rastlamadım.

Silinenler sadece log dosyaları değil, içerisinde "log" geçen her şey siliniyor. Logo imajları, log alert mailleri dahil her şey.

Neredeyse tüm modül ve temaların orijinal .tpl ve .php dosyalarını yükledim. Çözim olmadı.

Aklına farklı bir şey gelen var mı?

Edited by constantina (see edit history)