Jump to content

PDF Faktura jako příloha nebo odkaz k oznámení o nové objednávce


kiteboarder

Recommended Posts

Ahoj,

 

měl by někdo nápad, jak vyřešit to, aby obchodníkovi vždy s každou nově založenou objednávkou přišel notifikační email, jehož součástí by byla příloha s PDF fakturou nebo obsahoval link na její stažení?

 

Zkoumal jsem nejrůznější zákoutí, je jednoduché vyřešit např. aby faktura byla přílohou do emailu klientovi, ale obchodníkovi, nevím jak na to.

 

Děkuji za případné reakce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tam, co se posílá email zákazníkovi, přidej stejný kód, jen dej emailovou adresu na majitele shopu. A je to.

 

Zdravím,

ale to by pak admin dostal X emailů a dle mne pokaždé není žádoucí. Dostačující by byle jedno oznámení emailem, kde by byly všechny potřebné údaje, vč. faktury v PDF a to by mu stačilo....

 

Pokud někdo má nápad, jak "snadno" přidat k oznamovacímu emailu vygenerovanou fakturu, předem velmi děkuji

Link to comment
Share on other sites

V jednom místě se tvoří email pro zákazníka. Záleží na změně stavu objednávky, ale úplně by stačilo vyhodnotit, jestli se zrovna chystá přiložení PDF faktury k emailu a poslat kopii i adminovi jen v tomto případě.

 

Konkrétní úprava kódu záleží na verzi PrestaShopu.

Link to comment
Share on other sites

V jednom místě se tvoří email pro zákazníka. Záleží na změně stavu objednávky, ale úplně by stačilo vyhodnotit, jestli se zrovna chystá přiložení PDF faktury k emailu a poslat kopii i adminovi jen v tomto případě.

 

Konkrétní úprava kódu záleží na verzi PrestaShopu.

 

Díky za reakci,

mám 1.5.2, ale přiznám se, dělám víc marketing než webmastera, i když si shopy dělám sám. Můžeš mne prosím navést, jak by ta úprava kodu měla vypadat ??

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

V kódu se mail tvoří pomocí třídy Mail. A někde poblíž bude i tvorba PDF. Stačí hledat v celém shopu rekurzivně slovo Mail (včetně velkých písmen a přesného znění).

 

Total Commander je na to ideální.

Link to comment
Share on other sites

V kódu se mail tvoří pomocí třídy Mail. A někde poblíž bude i tvorba PDF. Stačí hledat v celém shopu rekurzivně slovo Mail (včetně velkých písmen a přesného znění).

 

Total Commander je na to ideální.

 

V tom by problém nebyl, ten je hlavně v tom, že u 1.5.2 se tvoří automaticky faktura zaregistrovaným, načež bez registrace se musí nejprve přihlásit pro stažení faktury...

MH

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...