Jump to content

Mrkněte a kritizujte!


kindous

Recommended Posts

Zdravím Vás milí prestashopáci,

rád bych Vám prostřednictvím tohoto topicu představil můj projekt. www.abcdeal.cz. Mrkněte prosím a vytkněte mi, co by se dalo změnit, co je naprd a co je naopak dobré (jestli něco). Pokud se Vám moje práce bude líbit můžete mě podpořit na facebooku (abcdeal.cz).

Neberte to jako reklamu prosím. Rád bych ten obchod dovedl k dokonalosti a k tomu nestáčí jen můj názor.

Díky moc a prestashopu zdar.

 

kind.

www.abcdeal.cz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

je to jednoduché:

- první chyby způsobuje toto: "" (orevřeš a zavřeš uvozovky bez ničeho v nich)

- používáš XHTML, tedy každý tag musí být párový... tedy i <br>. pakliže není, musíš to zaměnit za <br /> tedy uzavření nepárového tagu

- v url musíš znak & zaměnit za jeho entitu...

 

další chyby jsou podobného ražení. prostě jen drobečková práce a opravování menších chyb. ale na přístupnost by ty chyby neměly mít vliv... kromě té se dvěma uvozovkama u link tagů. to by mohlo v některých prohlížečích dělat neplechu.

Edited by berka.pavel (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nejsem si jistý, ale myslím, že shop porušuje několik platných zákonů.

 

Ceny uvedeny bez DPH, nikde není cena s DPH (aspoň jsem ji nenašel

Záruky 90/180 dní - zákon stanovuje 24 měsíců bez vyjímek

Ač jsem pátral hodně, nedopátral jsem se, kde budu zboží zasílat na reklamaci (adresa příjde emailem). Pokud do číny, další porušení zákona

 

A dál už se mi to nechtělo studovat, před takovýmto shopem budu přátelé spíše varovat, než ho doporučovat...

Link to comment
Share on other sites

Já budu jen šťourat. Sorry, mám šťouravou náladu.

 

Shop netřeba přivádět k dokonalosti. Většinou k tomu stačí "dokonalá" nabídka. Nabídka je jen "proxy" od Číňanů, co se dá levněji koupit na eBay. Namátkou, kabel za 1$ nabízíš za 60 Kč. Je to dobrý leda pro někoho, kdo nezvládá angličtinu nebo je eBayem nepolíbený.

 

Pak ovšem nechápu "deal" v názvu domény. Hodilo by se něco pořádně českýho. Třeba bomba nebo rána.

 

Shrnuto, podobných nabídek je na Aukru a eBay megatucet. Bral bych ještě, kdybys to měl skladem a za vyšší cenu by zákazník platil okamžitým dodáním. Tady nepomůže ani milion fanoušku na Facebooku.

 

Ještě doplním: Spíš než "Zboží přímo z Hong Kongu!" by mně uchvátilo něco jako "Vše máme skladem a odesíláme v den objednání!!!".

 

Jen můj názor.

Edited by tuk66 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...