Jump to content

Tires shop - 17k+ products, 25k+ categories


CUBE-IN

Recommended Posts

Vzhled se mí líbí. Pokud bych měl najít některé věci, které se mi moc nelíbí, tak snad rozbalovacímu seznamu "Vyberte kategorii" jsem porozuměl až na počtvrté. Podle umístění jsem čekal souvislost s fulltextovým vyhledáváním. Pak jsem si myslel, že bude načítat na pozadí (AJAX). Jednoduše, nečekal jsem znovunačítání stránky a prostý výběr kategorie, zvlášť když vybraná kategorie není po znovunačtení v seznamu vybraná.

Link to comment
Share on other sites

It's speed is awesome.. But the BIGGEST mistake is the language.. Whenever we setup an eshop, if we like to expand it to other markets, first we install english and then another language, even if this is our mother tongue.. Btw I live right now in Czech Republic.. If you like we can meet up and change ideas about prestashop

Link to comment
Share on other sites

Vzhled se mí líbí. Pokud bych měl najít některé věci, které se mi moc nelíbí, tak snad rozbalovacímu seznamu "Vyberte kategorii" jsem porozuměl až na počtvrté. Podle umístění jsem čekal souvislost s fulltextovým vyhledáváním. Pak jsem si myslel, že bude načítat na pozadí (AJAX). Jednoduše, nečekal jsem znovunačítání stránky a prostý výběr kategorie, zvlášť když vybraná kategorie není po znovunačtení v seznamu vybraná.

 

Dik, zkusim s tim neco udelat. Ja bych to tam nedaval vubec, ale ono pak se da tezko dostat do tech zakladnich kategorii. Jednosloupcovy layout ma holt svoje nevyhody :-(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...