Jump to content

[Vyřešeno] Neaktivní název produktu - nemožnost přidat produkt


Amenity

Recommended Posts

Zdravím,

 

mám nainstalovanou Prestu 1.5.1 a vyskytl se problém. Nemůžu přidat žádný produkt, protože pole "Název" je neaktivní - nelze kliknout, tudíž nelze do kolonky nic napsat. Zkoušela jsem vyhledat, zdali již někdo tento problém řešil a evidentně jsem asi první. Kde může být problém? Prohledala jsem celou administraci a kde by set o dalo nastavit jsem nenašla :-/ Prosím, poradí někdo? Díky

 

Vyřešeno, problém byl v prohlížeči. Nevím sice proč, ale v Opeře se ta položka vyplnit nedá. V Mozille bez problémů.

Edited by Amenity (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Tento problém mi nastal při aktualizaci prestashopu 1.5.0.17 na 1.5.1.0 pomocí modulu 1-click Upgrade.

Zatím jsem na to nepřišel, čím by to mohlo být, nicméně lze vyřešit způsobem kopírování jiného produktu a jeho přepsáním.

 

EDIT: potvrzuji, že v chrome je funkčnost v pořádku, zajímavý bug

Nahlášeno http://forge.prestashop.com/browse/PSCFV-4857

Edited by Kaspi88 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Pri update z verzie 1.5.0.17 na 1.5.1 je tých " bugov " trošku viac, napríklad, keď som chcel skopírovať short popis do nového1.5.1 shopu, namiesto zápisu sa mi zobrazila prázdna stránka/BO/ , až po prepísaní adresy vo vyhladávaci som ten produkt našiel, bol uložený, ale bez názvu, a bez short popisu, a ked som ho chcel editovať, tak práve v tom shope, kde mal byt priradený tento produkt, a len tam sa mal zobrazovať, tak pod tým shopom som ho vobec nemohol editovať, , musel som prepnúť na skupinu shopov, a tam editácis šla, avšak hodilo to zakaždým chybu ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...