Jump to content

Problém s importem


Avos

Recommended Posts

Ahoj,

 

chci naimportovat soubor zboží na PrestaShop, ale při kliknutí na Další krok v importu mi to hodí tuto chybovou hlášku:

 

 

PHP Warning: htmlentities(): Invalid multibyte sequence in argument in D:\v012566\levnestrechy.eu\WWWRoot\admin11\tabs\AdminImport.php on line 1491

PHP Warning: htmlentities(): Invalid multibyte sequence in argument in D:\v012566\levnestrechy.eu\WWWRoot\admin11\tabs\AdminImport.php on line 1491

 

Neví někdo, co s tím? Soubor mám 100% dobře, importoval jsem jich desítky/stovky, jen tento je na nové doméně (bez podpory), nejde to a nevím, co s tím. Na řádku 1491 v onom souboru se píše toto:

 

echo '<td>'.htmlentities(substr($column, 0, 200), ENT_QUOTES, 'UTF-8').'</td>';

 

Celý výňatek tagu je:

 

 

{
/* UTF-8 conversion */
if (Tools::getValue('convert'))
$line = $this->utf8_encode_array($line);
echo '<tr id="table_'.$current_table.'_line_'.$current_line.'" style="padding: 4px">';
foreach ($line AS $nb_c => $column)
if ((MAX_COLUMNS * (int)($current_table) <= $nb_c) AND ((int)($nb_c) < MAX_COLUMNS * ((int)($current_table) + 1)))
echo '<td>'.htmlentities(substr($column, 0, 200), ENT_QUOTES, 'UTF-8').'</td>';
echo '</tr>';
}

 

 

Díky všem za pomoc,

 

Avoš

Link to comment
Share on other sites

Díky za odkaz, ale moc jsem to z toho nepobral. Píše se tam něco o chybě v kódování, ale pak nechápu, proč mi jde 80 souborů naimportovat v pohodě a 81. prováděnej stejným způsobem už ne. Je tam jen 12 produktů, zkoušel jsem to 3x, zkopírovat do jinýho, uložit jako csv a upravit nastavení filtru a stejně to nejde. Anglicky umím, ale ne na úrovni programátorské, tudíž jsem z toho pochopil akorát tak to, že asi někde v PHP budu mít display_errors on. Bohužel ani jeden odkaz z článku taky nefunguje ...

Link to comment
Share on other sites

Úplně v poho naimportovaný... tušim nějakej ten PHP bug.

 

Mám na serveru:

 

PHP Version: 5.3.6

MySQL Version: 5.5.23

Problém s importem

zboží - nelze naimportovat ani vzorové soubory, totálně rozhodí kategorie, nepřiřadí správně zboží, musí být přeskočen 1 řádek (nevím proč, když u jiných importů není nutné) jinak načte popis jako produkt ...

kategorie - projde v pohodě.

 

Zřejmě bug na php 5.3.15

Edited by prolamy (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...