Jump to content

Nefunkční kombinace atributu


tomas

Recommended Posts

Má te to tak taky ve verzi 1.4.8.2???? hodím si atributy barvy a když vkládám do košíku, tak se tam vždy hodí ten co je daný jako výchozí, nic nemá vliv na cenu tudíž jen prostě výběr barev. Když jsem zkoušel atributy hmotnosti tam nebyl problém a jelikož měly kila vliv na zvýšení ceny vše fungovalo a do košíku se správně hodilo, nevíte někdo co dělám špatně s těma barvama??? díkec

Link to comment
Share on other sites

Dobře. Jen jsem se ptal. Jak to potom chceš vyřešit přes fórum?

 

No jednodušše, pokud bych věděl jak nastavit tak napíšu jak nastavit:)

 

koukám jackrabbite co jsi tu psal:

Přidáváš špatně kombinace. Zapátrej na foru. Vždy dej přidat jednu barvu a jednu velikost, a přidat atribut, ne všechno najednou.

 

tak přeně to dělám jen ten jeden výchozí mě tam štve anevím jak ho oddělat:)

Link to comment
Share on other sites

Borci jsem z toho jelen, ale při zkoušce u jinčího zboží tím způsobem jak jsem vkládal předtím prvně skupinu, atribut ulož a přidat, tak funguje, nechápu to, asi něco nadpřirozenýho :blink:

Link to comment
Share on other sites

Vadnej mezičlánek, jako vždycky...

 

No jo ale postup vložení úplně stejnej jako poprvé, jestli by něco mohlo kecat u některýho produktu do správného zobrazení, kdo ví ještě to odzkouším pořádně.

Link to comment
Share on other sites

Vadnej mezičlánek, jako vždycky...

 

a je to tady, u nově vloženýho produktu dám stejným postupem barvu černou a červenou, pak když vkládám do košíku černou je tam černá když červenou je tam dvakrát černá, takže asi se na to vybodnu pro dnešek už mě to točí jak to funguje

Link to comment
Share on other sites

Divný, že seš první luma, který to dělá tenhle bordel...

 

no a proč ne, třeba to mám jinak teďka mě napadlo jestli v tom hraje roli kód produktu, jelikož u zboží ho mám vložený a obě dvě barvy dávám se stejným kódem a navíc koukám když se u produktu vypíše výběr barvy tak mi zmizne kód produktu, prostě ho normálně výběr barvy schová

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...