Jump to content

Email zakaznikovi - nevyplnene {products}{doscount}...


pohodak

Recommended Posts

Zdravim, na jednom eshope mi vznikol problem pri emailoch posielanych zakaznikom pri novej objednavke. V sprave sa vobec nevyplnia informacie o produktoch, dorucovacej adrese, atd. Zobrazi iba {products} {discounts}... Jedine, co sa spravne vyplni je meno, priezvisko, cislo objednavky a celkova suma.

Kde moze byt problem?

Vpred vdaka.

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, na jednom eshope mi vznikol problem pri emailoch posielanych zakaznikom pri novej objednavke. V sprave sa vobec nevyplnia informacie o produktoch, dorucovacej adrese, atd. Zobrazi iba {products} {discounts}... Jedine, co sa spravne vyplni je meno, priezvisko, cislo objednavky a celkova suma.

Kde moze byt problem?

Vpred vdaka.

Stává se ti to u všech platebních modulů nebo jen některého? Sázel bych na to, že platební modul má nějaký problém s daty {products} a {discounts} předávanými do zpracování mailu.

Link to comment
Share on other sites

Co kdybys začal tím, že nám řekneš verzi shopu? Ty dva shopy co provozuješ jsou na stejným hostingu? Mail zobrazuje chyby od začátku, nebo to teď začalo?

 

To může být miliarda věcí. Nevim jestli ses v něčem šťoural a nebo ne.

Link to comment
Share on other sites

Co kdybys začal tím, že nám řekneš verzi shopu? Ty dva shopy co provozuješ jsou na stejným hostingu? Mail zobrazuje chyby od začátku, nebo to teď začalo?

 

To může být miliarda věcí. Nevim jestli ses v něčem šťoural a nebo ne.

Verzia 1.4.6.2

Hosting rovnaky

Začalo to teraz, ale nerobil som ziadne vazne zmeny, iba bezne v tpl suboroch... jedine, ze som cez administraciu menil nazvy statusov objednavok.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Zdravim,

mam stejny problem s prestashopem 1.4.8.2. Konkretne se mi nenahrazuji promenne v emailu order_conf (viz priloha), tento soubor jsem nijak nemenil. Zkusil jsem ho nahradit i sablonou z jine jazykove mutace, ale problem pretrvava. V ostatnich emailech je vse v poradku. Dekuji za kazdou radu.

post-261727-0-53860600-1348834205_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...