Jump to content

Změna vzhledu emailové zprávy


ketys

Recommended Posts

Zdravím, potřeboval bych upravit email, odesílaný při objednání zboží. Zobrazuje se mi v něm celkem netypicky a špatně objednaná položky(-y). Viz přiložený obrázek: Jak to upravit ( roztáhnout)? Díky

Nevím, jestli je to přesně ono - nemůžu se dostat k většímu obrázku v příloze. Ale v českých mailech je to dlouhodobá chyba. Třeba ti to pomůže. V /mails/cs/order_conf.html je správně tato část kódu:

 

<!-- Title -->
<tbody>
<tr style="background-color: #b9babe; text-align: center;">
<th style="width: 15%; padding: 0.6em 0pt;">Kód</th> <th>Zboží</th> <th style="width: 15%; padding: 0.6em 0pt;">Cena/kus</th> <th style="width: 15%; padding: 0.6em 0pt;">Množství</th> <th style="width: 20%; padding: 0.6em 0pt;">Cena</th>
</tr>
<!-- Products -->
{products}
{discounts}
<!-- Footer: prices -->
<tr style="text-align: right;">
<td> </td>
<td style="background-color: #b9babe; padding: 0.6em 0.4em;" colspan="3">Zboží</td>
<td style="background-color: #b9babe; padding: 0.6em 0.4em;">{total_products}</td>
</tr>

Link to comment
Share on other sites

Také se mi ten mejl zobrazoval blbě. Všiml jsem si, že problém je v editaci přes vestavěný editor. Tak jsem to vyřešil tak, že jsem si vzal originální mejl v angličtině, který se zobrazuje v pořádku a v pspadu jsem jen přepsal anglické hlášky na české a je to.

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...