Jump to content

Dobírka Kč a EUR (nepřepočítává)


Efendy

Recommended Posts

Používám modul cashondeliverywithfee, vše v pořádku. problém ovčem nastává pokud je v eshopu povolená druhá měna.

U dobírky v (modulu cashondeliverywithfee) mám nastaveno +40 pokud to jde v korunách je to pohoda, ovšem pokud to jde v EUR počítá se dobírka 40EUR.

Řešil někdo problém s dobírkou ve více měnách?

Link to comment
Share on other sites

Stáhl jsem modul cashondeliverywithfee (ver. 0.6) pro Prestu 1.4 přímo ze stránek prestashop-module.de. Nastavil jsem v modulu poplatek 40,-Kč. V záložce "Payment" jsem tento modul povolil pouze pro "Czech koruna". Pokud v objednávce zvolím typ platby Dobírka, přičte se mi k dopravě 40,- Kč. Pokud se ale přepnu na měnu EUR, tak se mi přičte 40,- EUR. Modul Dobírka (cashondeliverywithfree), ale není povolen pro jinou měnu než pro CZK. Tudíž někde něco nefunguje...

Mohl by mi uživatel "tuk66" vysvětlit, jaktože mu to funguje?

 

Díky

 

Verze Presta 1.4.4.1. Nakonfigurovány dvě měny CZK a EUR, defaultní je CZK.

Link to comment
Share on other sites

Stáhl jsem modul cashondeliverywithfee (ver. 0.6) pro Prestu 1.4 přímo ze stránek prestashop-module.de. Nastavil jsem v modulu poplatek 40,-Kč. V záložce "Payment" jsem tento modul povolil pouze pro "Czech koruna". Pokud v objednávce zvolím typ platby Dobírka, přičte se mi k dopravě 40,- Kč. Pokud se ale přepnu na měnu EUR, tak se mi přičte 40,- EUR. Modul Dobírka (cashondeliverywithfree), ale není povolen pro jinou měnu než pro CZK. Tudíž někde něco nefunguje...

Mohl by mi uživatel "tuk66" vysvětlit, jaktože mu to funguje?

 

Díky

 

Verze Presta 1.4.4.1. Nakonfigurovány dvě měny CZK a EUR, defaultní je CZK.

Modul slíbil slušné chování podle navolených měn, ale nesplnil.

 

Upravil jsem soubor cashondeliverywithfee.php a už to funguje.

 

DODATEK:

Změnil jsem dříve nahraný soubor. Nyní přepočítává poplatek kurzem měny a opravil jsem taky chybu, při které omylem přepočítával dopravné kurzem 2x (takže místo 20€ pro 500 Kč bylo dopravné 0,8 €).

 

DODATEK 2:

Udělal jsem ještě další opravu v cashondeliverywithfee.php a také ve validation.php. Původní verze byla dělaná pro verzi 1.4.0.2, nebo tak nějak. Tyto opravy jsou funkční POUZE ve verzi 1.4.4.1. S jinou verzí asi nebudou fungovat. Soubory jou opět zaměněny.

cashondeliverywithfee.php

validation.php

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pokud někdo vlastníte nebo dokážete upravit modul dobírky pro Prestu 1.3, tak aby přepočítával poplatek za dobírku kurzem zvolené měny, ozvěte se prosím.

 

 

Modul pro v.1.3. jsem si nechal opravit. Poplatek za dobírku již přepočítává do EUR dle aktuálního kuzu. Pokud má někdo zájem ozvěte se.

Edited by volchov (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Modul slíbil slušné chování podle navolených měn, ale nesplnil.

 

Upravil jsem soubor cashondeliverywithfee.php a už to funguje.

 

DODATEK:

Změnil jsem dříve nahraný soubor. Nyní přepočítává poplatek kurzem měny a opravil jsem taky chybu, při které omylem přepočítával dopravné kurzem 2x (takže místo 20€ pro 500 Kč bylo dopravné 0,8 €).

 

DODATEK 2:

Udělal jsem ještě další opravu v cashondeliverywithfee.php a také ve validation.php. Původní verze byla dělaná pro verzi 1.4.0.2, nebo tak nějak. Tyto opravy jsou funkční POUZE ve verzi 1.4.4.1. S jinou verzí asi nebudou fungovat. Soubory jou opět zaměněny.

 

Skusal som tieto upravene subory v Preste 1.4.0.17, vsetko v pohode prepocitalo, ale namiesto mailu, ktory potvrdzuje objednavku moul odosle payment error. Mohol by si tu este dat aj tu starsiu verziu 1.4.0.2 ak by to bolo mozne? Dik moc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vsimla som si jendu zaujimavost na vsetkych moduloch "Dobierka s poplatkom - cashondeliverywithfee"

Ak je u dopravcu nastavena cena na 0 tak aj ked mate v administracii pre cashondeliverywithfee nastaveny nejaky doplatok tak sa nepripocita.

Ak je u dopravcu nejaka suma tak sa priplatok pripocita.

 

upavila som modules/cashondeliverywithfee/validation.php

if($cart->getOrderShippingCost() == 0)
		$CODfee =0;
	else
		$CODfee = $cashOnDelivery->getCostValidated($cart);

 

na

 

if($cart->getOrderShippingCost() == 0)
		$CODfee = $cashOnDelivery->getCostValidated($cart);
	else
		$CODfee = $cashOnDelivery->getCostValidated($cart);

a zda sa ze je to OK

ale skuste sa na to pozriet niekto kto sa v tom vyzna lepsie preco tam je $CODfee =0;

 

 

Este je tam problem s textom "Platíte za tovar pri dodaní." - nie je tam uvedeny doplatok za dobierku. Ak je pri dopravcovi nejaka suma tak ten text obsahuje aj doplatok.

 

je potrebne upravit payment.tpl

skopirovat cast za {if $isFee}

a vlozit za else

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...