Jump to content

Neobnovuje se kategorie


dark.plazma

Recommended Posts

Zdravim,
mám problém nevim proč, ale cokoliv změnim v katalogu u kategorií tak se na hlavní stránce nic neobnoví.
Pořád tam je: Ipods, Accesories, laptops, když na jednotlivý kliknu, tak změní na Autosedačky, Kočárky, Doplňky a píše, že kategorie už neexistuje. Nechápu co s tim.

Mrkněte se:

http://zkouskashopu.own.cz/

klikněte na nějakou kategorii a zajímavé je, že v katalogu v administraci neni žádná vytvořená kategorie, vše jsem smazal. Neni někde nějaká aktualizace nebo něco ? Nevím už co dál.

+ dodatek, zmizela mi ikonka Přidat k oblíbeným, aktivuje se někde ?

Link to comment
Share on other sites

Zdravim,
mám problém nevim proč, ale cokoliv změnim v katalogu u kategorií tak se na hlavní stránce nic neobnoví.
Pořád tam je: Ipods, Accesories, laptops, když na jednotlivý kliknu, tak změní na Autosedačky, Kočárky, Doplňky a píše, že kategorie už neexistuje. Nechápu co s tim.

Mrkněte se:

http://zkouskashopu.own.cz/

klikněte na nějakou kategorii a zajímavé je, že v katalogu v administraci neni žádná vytvořená kategorie, vše jsem smazal. Neni někde nějaká aktualizace nebo něco ? Nevím už co dál.

+ dodatek, zmizela mi ikonka Přidat k oblíbeným, aktivuje se někde ?


Zkus resetovat modul ( doporucujeme- taktez novinky )
Link to comment
Share on other sites

Ja mam jiny problem kategoriemi a to : do verze 4.0.1 urcite funguje to, aby slo kliknout na modulu kategorie na slovo ( kategorie ) jako je to treba u vyrobcu, atd a to vas presnerovalo na home kde jste mel kategorie vypsane( s obrazky pro lepsi orientaci ) . proste paklize jste mel vice kategorii pak toto bylo efektivni a prehledne
jste nuceni proste pouzivat jen tu roletku ... ( obrazky kategorii jsou v tuto chvilku k nicemu ) nebo neco delam spatne ale jak rikam na jednom webu mam 1.4.1 a funguje to na 1.4.3 jiz nikoliv . ( navic i modul je lehce jiný)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...