Jump to content

Problem z modułek PrestaShop Checkout


Inferno25

Recommended Posts

Witam. Mam problem z modułem PrestShop Checkout. Wcześniej wszystko działało w porządku, po aktualizacji sklepu do wersji "1.7.8.10" przy próbie konfiguracji - połączenia dostaję taki komunikat (link do screena, poprzedni wygasł) : 

https://img.istreetview.com/?id=5d0h8Cxt&url=3cRltBdhUaYc2lJ275Ez4NhqjMmC+vaqAQ4m3zXbsrDDGm94YNcv67oTZnzlxsEvQteLrCcl/5aXNSCfjuomiZLQ2GudyXtN9WZdbg==

 

Podobnie sytuacja wygląda z modułem Konto PrestaShop...

 

Edited by Inferno25 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Witaj

to wygląda jakby moduł sprawdzał klucz licencji z tą domeną  i moduł i miał z nim problem z licencją, kontaktowałeś się bezpośrednio z supportem modułu ? kolejne też pytanie czy moduł działa w tej wersji prestashop

jak jest dostęp do panelu admina można też przeinstalować moduł

a w trybie konsoli błedów co pokazuje

?

Link to comment
Share on other sites

Dla wszystkich mających problem z tym modułem jest oficjalna odpowiedz od developera modułu jak rozwiązać problem, dotyczy się to też innych ich modułów w których klucz licencji przestał działać

cytując:
 

Cytat

 

Ważna aktualizacja!

Jeśli dawno nie aktualizowałeś modułów, istnieje prawdopodobieństwo, że jeden z komponentów przez nas stosowanych (IonCube) może wygasnąć - wystąpi błąd typu Error: module expired i moduł przestanie działać.

Jak sprawdzić, czy problem dotyczy Twojego modułu?

Sprawdź czy w katalogach modułów PrestaShow w Twoim sklepie znajduje się plik .license.txt (np. /modules/pshowblog/.license.txt)

    Jeśli znalazłeś ten plik, oznacza to, że korzystasz ze stabilnej wersji modułu i działania nie są konieczne - choć aktualizować zawsze warto.
    Nieobecność tego pliku oznacza konieczność aktualizacji modułu - jej brak może spowodować wystąpienie błędów w działaniu modułu i/lub sklepu.

 
Jak zaktualizować moduł od PrestaShow?

Ważne! Jeśli nie masz dostępu do wsparcia i najnowszej wersji modułu, pobranie "świeżej" paczki z modułem z konta PrestaShow lub wykonanie aktualizacja w module sprawi, że moduł zaktualizuje swój szkielet (zawierający komponent IonCube) do najnowszej wersji.

Najprostszym sposobem jest wykonanie aktualizacji w module:

    Wykonaj kopię zapasową folderu z modułem oraz bazy danych (nie jest to konieczne, ale zalecane)
    Zaloguj się do panelu administracyjnego Twojego sklepu i przejdź do strony konfiguracji modułu
    Kliknij w wersję modułu na górze strony lub w komunikat o dostępności nowej wersji
    Kliknij w przycisk aktualizacji lub wymuszenia aktualizacji

Jeśli wyżej wskazany sposób nie zadziała lub moduł już generuje błąd Error: module expired wykonaj aktualizację ręcznie:

    Wykonaj kopię zapasową folderu z modułem oraz bazy danych (nie jest to konieczne, ale zalecane)
    Przejdź do Mojego Konta na PrestaShow
    Wybierz swoją domenę i pobierz dostępny dla Ciebie moduł
    Podmień przez FTP pliki modułu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

U mnie aktualizacja czy ponowna instalacja modułu nic nie dała. Z supportu dostałem odpowiedź: 

"I inform you that your shop is luck of authorisations, this URL adressklepu/?&module=ps_accounts&fc=module&controller=apiV1ShopUrl must be publicly accessible. So, i invit you to contact your hosting to manage this change and check after."

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...